گروه طراحی سایت – بروز رسانی مرتب و تولید محتوا

  • 0
آموزش سئو

گروه طراحی سایت – بروز رسانی مرتب و تولید محتوا

گروه طراحی سایت – ما در مطالب قبل گفتیم که اولین و مهم ترین عامل سئو بروز رسانی مطالب در طراحی سایت است.

چه ملاک هایی برای گوگل وجود دارد؟
در اینجا می خواهیم در باره این موضوع مهم در طراحی سایت بحث کنیم:

یکی از ملاکهای اصلی برای گوگل در دادن اعتبار به سایت ها بروزرسانی سایت ها است. این بروزرسانی باید به صورت مداوم و بر اساس یک برنامه زمانبندی شده صورت گیرد تا تاثیر خوبی بر روی سئو سایت داشته باشد.

ابتدا که سایت شما خیلی جوان و زود تاسیس است (بین ۱ تا ۱۲ ماه) باید هر دو روز یکبار مطالب سایتتان را بروز کنید قبلا هم به این نکته در طراحی سایت اشاره کرده ام که فقط ثبت مطلب جدید بروز رسانی نیست بلکه اضافه کردن تا تغییر مطالب قبلی هم جزء بروز رسانی سایت به حساب می آید.

در طراحی سایت و محتوای سایت خود از کلمات کلیدی که می خواهید هرگاه در گوگل آنها جستجو شدند سایت شما بیاید را حد اقل در هر ۱۰۰ کاراکتر ۲ تا ۳ بار تکرار کنید و لابه لای مطالب (دو بند یکبار) آن کلمه را بنویسید و به سایت خود لینک دهید مانند زیر:

طراحی سایت ترنم باران

طراحی سایت

طراحی سایت ارزان

طراحی سایت شرکتی

طراحی سایت شخصی

پس از آن که مطالب را درون سایت خود قرار دادید باید درون وبلاگ های دیگر هم قرار دهید تا گوگل فکر کند که چند وبلاگ شما را می شناسند و مطالبی را که شما درون سایت خود می گذارید ، سایت های دیگر هم می بینند و به سایت شما می آیند تا آن مقالات را برای سایت خود برگزینند.

اما نکته دیگری که در ادامه مطالب بالا است این است که ما علاوه بر وبلاگ ها می توانیم مطالب خود را در شبکه های اجتماعی و سایت هایی که انجمن دارند قرار دهیم زیرا گوگل به شبکه های اجتماعی بسیار بسیار حساس است و می گوید اگر که این سایت سایت خوبی است پس چرا در شبکه های اجتماعی از آن بحث نمی شود؟

شما می توانید در فروم ها یا تالار گفتمان (انجمن) سایت های پر بازدیدی مانند p30download مطالب خود را بگذارید و لینک کنید به سایت خودتان

گوگل در شبکه های اجتماعی به میزان لایک مطلبی که شما قرار داده اید هم توجه می کند شما می توانید چند اکانت بسازید و پس از گذاشتن مطلب در شبکه اجتماعی با اکانت های دیگر خود آن را لایک کنید.

طراحی سایت ترنم باران

طراحی سایت

طراحی سایت ارزان

طراحی سایت شرکتی

طراحی سایت شخصی

تخصص ماست.

طراحی سایت های خود را به ما بسپارید. گروه طراحی سایت ترنم باران


Leave a Reply

آمار سایت