طراحی سایت و بازاریابی الکترونیکی

  • 0

طراحی سایت و بازاریابی الکترونیکی

نقش بازاریابی الکترونیکی در اقتصاد دنیای ما قابل توجه است. افراد زیادی در فکر طراحی سایت برای بازاریابی الکترونیکی هستند. به همین دلیل در این مقاله چند راهکار پر کاربرد درباره این موضوع را دکر می کنیم.

محتوا و نقش آن در طراحی سایت

بیشتر افراد در حال حاضر به اینترنت پرسرعت دسترسی دارند. به همین دلیل وجود چنین امکانی به ما اجازه می دهد که از مطالب و محتوای چند رسانه ای حجم بالا که تا سال ها قبل غیر ممکن بود به راحتی و با خیال راحت استفاده کنیم. امروزه استفاده از ویدئوها در طراحی سایت از سایر موارد بیشتر شده است. هر شخصی این توانایی را دارد که فیلم یا کلیپی را تولید کند و آن را در فضای مجازی منتشر نماید. و سایر افراد در هر نقطه ای از دنیا آن را ببینند. کاربرد این ویدئوها در طراحی سایت منجر به جذب کاربران زیادی می شود و ترافیک سایت را بالا می برد.

نقش شبکه های اجتماعی در بازاریابی

وقتی سایتی را طراحی می کنید از تبلیغ آن سایت در شبکه های اجتماعی غافل نشوید. شبکه های اجتماعی مخاطبان زیادی دارند و  به عنوان یکی از محل های اجتماع مشتریان بالقوه شما  به حساب می آیند. سایت های مشهوری نظیر فیس بوک و لینکدین و آپارات و کلوب و … نمونه هایی از شبکه های اجتماعی هستند. این شبکه های اجتماعی سایت های پربازدیدی هستند که روزانه چند میلیون نفر از آنها بازدید می کنند.

اولین نکته ای را که باید در بازاریابی اینترنتی در خاطر داشته باشید این استکه باید به فکر طراحی سایت قوی باشید. یعنی بدون داشتن یک سایت خوب با محتوای عالی و سئو خوب نمی توانید در بازاریابی اینترنتی موفق شوید. زیرا افرادی که در اینترنت شما را پیدا می کنند ابتدا به سایت شما سر می زنند.

در مقالات بعدی بیشتر درباره نقش محتوا در بازاریابی اینترنتی برای شما مطلب می نویسیم.


Leave a Reply

آمار سایت