طراحی سایت و مقدار سئو سایت

  • 1

طراحی سایت و مقدار سئو سایت

آیا سئو بیش از حد برای سایت می تواند خطرناک باشد؟ اگر صاحب کسب و کار هستید و بازاریابی آنلاین انجام می دهید احتمالا برای دستیابی به مشتریان، قطعا اقدام به اجرای کارهای بهینه سازی سایت برای موتورهای جستجو کرده اید و تلاش می کنید که وب سایت خود را در موتور های جستوجو بالا بیاورید. اما وقتی شما به بیش از حد به سئو سایت می پردازید چه اتفاقی می افتد؟

در فستیوالی که امسال برگزار شد، سخنگوی گوگل، مت کاتس اشاره کرد که سایت هایی که مانند علف هرز بیش از حد بهینه سازی شده اند مجازات می شوند. این مجازات شامل سایت هایی می شود که به جای تلاش برای بهینه سازی سایت برای کاربران ، تلاش خود را فقط بر روی سئو معطوف کرده اند.

حالا سوال اینجاست که چه عواملی ممکن است نقش مهمی در مجازات بهینه سازی بیش از حد داشته باشد؟

کاتس به چندین سیگنالی می پردازد که سایت شما را واجد شرایط دسته بندی در حالت سئو بیش از حد تشخیص می دهد. مواردی مانند ، کلمات کلیدی بیش از حد در یک صفحه و لینک های بیش از حد به صفحه. مشکل اصلی این است که چه میزان از کلمات کلیدی و لینک تعیین کننده ی صفت “بیش از حد” بودن است. در حال حاضر که مجازات هنوز اجرا نشده است شما می توانید از طریق چند مرحله مطمئن شوید که آیا پایان راه کسب و کار سایت شما است یا خیر و برچسب بهینه سازی بیش از حد به شما خواهد خورد ؟

۱ . ثبت محتوا در سایت با هدف گول زدن موتورهای جستجو
محتوای سایت که به طور خاص با هدف سئو نوشته شده است و خواندن آن محتوا برای کاربر سخت باشد یکی از مواردی است که می تواند سایت شما را مستحق مجازات تشخیص دهد. تمرکز بر روی ارائه محتوایی که برای خوانندگان مفید است و لینک های مطمئن ، نتایج مثبتی از موتور های جستجو برای سایت شما بدنبال خواهد داشت.

۲٫ تمرکز بر کیفیت لینک ها نه کمیت آنها
فقط به این علت که می توانید تعداد بیش از ۱۰ هزار لینک به سایت خود را با مبلغی کمتر از ۱۰ دلار از فروشندگان لینک خریداری کنید به این معنی نیست که باید حتما این کار را انجام دهید. مسیر خود را به سمت لینک های با کیفیت که بر سایت شما تاثیر می گذارند تغییر دهید. این کار در دراز مدت می تواند تاثیر بهتر و پایدارتری روی سئو سایت شما داشته باشد. همچنین برای بازدیدکنندگان سایت شما هم بسیار بهتر است.

۳٫ توجه به پارامتر ۲۳ گوگل
اگر چه این پارامتر ها در رابطه با به روز رسانی پاندا در سال گذشته منتشر شد، اما شک نکنید که این پارامترها با کیفیت هنوز هم اثرگذار هستند. تمرکز بر نگه داشتن سایتتان در رابطه با این اصول برای جلوگیری از مجازات بهینه سازی بیش از حد گوگل می تواند موثر باشد.

گرچه گوگل هنوز چیز خاصی را به صورت رسمی اعلام نکرده است و به ندرت جزئیات دقیق در مورد عملیات داخلی الگوریتم های خود را به صورت رسمی و عمومی منتشر می کند. برای ماندن در صفحات اول گوگل تا وقتی که گوگل حرکت بعدی خود را انجام دهد، شما می توانید سایت های خبری در مورد سئو و بهینه سازی سایت و البته بلاگ گوگل وبمستر را برای جزئیات بیشتر در مورد پتانسیل مجازات بهینه سازی بیش از حد که آنها در نظر گرفته اند بررسی کنید.

طراحی سایت مساله مهمی است که برای انجام آن باید موارد زیادی را مد نظر داشته باشید. اگر در کار خود نیاز به وب سایت دارید که با آن به بازاریابی اینترنتی بپردازید با گروه طراحی سایت ترنم باران تماس بگیرید.

یکی از مواردی که باعث بهبود رتبه سایت شما می شود استفاده از کلمات کلیدی مناسب برای سایت است. در طراحی سایت خود سعی نمایید که از کلمات کلیدی بهترین بهره را ببرید.


1 Comment

طراحی سایت قوی مهمتر است یا محتوای قویطراحی سایت ترنم باران | طراحی سایت ترنم باران

دی ۲, ۱۳۹۵ at ۱۲:۱۶ ب.ظ

[…] این مقاله را هم از دست ندهید : طراحی سایت و مقدار سئو سایت […]

Leave a Reply

آمار سایت