۵ نکته مهم در سئو و افزایش بازدید سایت

  • 2
آموزش طراحی سایت حرفه ای

۵ نکته مهم در سئو و افزایش بازدید سایت

سئو یا همان بهینه سازی سایت برای موتورهای جستجو در سال جاری تغییرات زیادی داشته است. در این مقاله سعی شده است مواردی را در بهینه کردن سئو و بازاریابی اینترنتی به شما ارائه دهیم. قبل از ورود به بحث اصلی باید بگویم که سئو و طراحی سایت رابطه نزدیکی با هم دارند به طوری که یک طراحی سایت خوب می تواند تاثیر زیادی در سئو سایت داشته باشد.

 

۱- کشف کلمات کلیدی گام اول

در سئو و طراحی سایت کلمات کلیدی بخش پر اهمیت سئو و بهینه سازی سایت است . ابتدا باید مشخص کنید که سایت شما قرار است با چه کلمات کلیدی بالا بیاید. این کلمات کلیدی را باید بر اساس نوع کسب و کار خود و محصولاتی که ارائه می کنید انتخاب نمایید. ابزارهایی هم هستند که به شما در این امر کمک می کنند.

بنابراین کلمات کلیدی خود را بررسی کرده و تصمیم بگیرید بر مبنای رقابتی که با دیگران دارید چطور می توانید بهترین استفاده را از آنها ببرید. بعدا در مقالات دیگر روش انجام اینکار به صورت کامل توضیح داده خواهد شد.

۲- تلفن همراه را فراموش نکنید

تحقیقات انجام شده به این نتیجه رسیده است که جست و جوهای تلفن همراه از جست و جوهای دسکتاپی سبقت گرفت. گوگل قبلاً Mobilegeddon را پیاده­ سازی کرده است، از این رو شما باید اکنون دو کار انجام دهید.

ابتدا وب­سایت خود را طوری طراحی نمایید که  در هر شرایطی پاسخ­گو باشد. چه روی تلفن همراه و چه روی دسکتاپ. طراحی سایت به صورت رسپانسیو یکی از شرایط بالا آمدن سایت در موتورهای جستجو می باشد.
دوم باید محتوای مشخص برای کاربران تلفن همراه عرضه کنید. به این معنی که باید محتوای خود را کم کرده و یک محتوا و مضمون زیاد را به چیزی تبدیل کنید که به راحتی در موبایل قابل مشاهده باشد.

۳- روی تصاویر و ویدئو­ها کار کنید

به نظر می­رسد میزان توجه به مطالب متنی هر سال کمتر می­شود.  اگرچه محتوای متنی (نوشته شده) همچنان یک عامل برای SEO باقی مانده است،اما برای بازاریابی صرفا استفاده از محتوای متنی برای کاربر شما غیر قابل تحمل شده است. بنابراین باید در سایت خود از تصاویر و ویدئوها هم بهره ببرید تا مخاطب را در سایت خود نگاه دارید.

۴- روی رسانه­ های اجتماعی متمرکز شوید

گوگل از شما می­خواهد که به طور خاص روی کاربران خود تمرکز کنید.در حال حاضر فعال و محبوب بودن شما در شبکه اجتماعی نیز در جست و جوی گوگل مهم خواهد بود بنابراین شبکه اجتماعی باید به بخش مرکزی بازاریابی و SEO شرکت­ها تبدیل شود.

۵- همیشه در حال تجزیه و تحلیل نتیجه ها باشید.

از آنجایی که بازاریابی و SEO در گرو هم هستند، اطلاعاتی که از بازاریابی دریافت می­کنید فقط به SEO  شما مربوط است و بالعکس٫ از داده ­های هردو منبع برای تعیین استراتژی خود استفاده کنید.

شما می توانید بازاریابی و سئو را در کنار یکدیگر با کیفیت و بازخورد بهتری انجام دهید و این کار به شما در صرف کمتر هزینه و بازدهی بیشتر کمک می کند.

 

طراحی سایت های خود را به ما بسپارید. طراحی سایت ترنم باران


نظر بدهید

آمار سایت