نکات موفقیت در طراحی سایت

چند نکته برای موفقیت در طراحی سایت

بدون شک هدف همه افراد در طراحی سایت به نقطه موفقیت رسیدن است. در این دنیای اینترنت ممکن است افرادی وارد سایت شوند و نظراتی مثبت یا منفی درباره ظاهر ، رنگ ، نوع عملکرد و خدمات یک طراحی سایت بدهند . و آن دسته سایت هایی که در طراحی کردن سایت خود نتوانسته اند نیاز های کاربران را برآورده کنند و در واقع مورد توجه آنها قرار بگیرند در این امر موفق نبوده اند و به موفقیت دست نیافته و نخواهند یافت . حالا اگر ما به شما یک طراحی سایتی بدهیم که ظاهری زیبا و کاربر پسند خدمات و مطالب خوبی در آن قرار دهیم بدون هیچ شکی کاربران این وبسایت روز به روز بیشتر و بیشتر می شود و به اوج می رسد . پس در نتیجه می خواستیم این را متوجه شویم که در یک طراحی سایت مهم ترین عامل کاربردی و کاربرپسند بودن آن سایت می باشد.

طراحی سایت حرفه ای

کاربران در اینترنت چه خواسته ای دارند؟

پرسشی که در اینجا بوجود می آید این است که کاربران در اینترنت به دنبال چه چیزی هستند و یا اصلا کاربران برای چه به اینترنت می آیند؟
برای جواب دادن به این پرسش ها ابتدا باید خودتان را در نظر بگیرید. چه کاره هستید؟ دکتر یا مهندس ، کارفرما یا کارمند؟
بعد باید بفهمیم شما به دنیال چه چیزی هستید؟ مطالب جالب درباره ی بازیگران؟ یا مطالب علمی و تکنولوژی روز؟
حال باید کارتان را ساده تر کنم. یک سایت در اینجا معرفی می کنیم که نشان می دهد مردم در اینترنت به دنبال چه چیزی هستند و از اینترنت چه می خواهند؟

وارد لینک شوید : trends.google.com

در باکس بالای سایت یک کلمه مثلا طراحی سایت را جستجو کنید. بعد طراحی وب سایت را وارد کنید. این دو را با هم مقایسه کنید. می بینید که کلید واژه “طراحی سایت” بیشتر از کلید واژه “طراحی وب سایت” در گوگل جستجو می شود. شما اینگونه می توانید به خواسته مردم در اینترنت پی ببرید.

در مقاله زیر به مطالبی که باعث جلب اعتماد کاربران به سایت می شود اشاره می کنیم :

پنج کار برای به دست آوردن اعتماد کاربر

پشتیبانی

مورد دیگری که در کسب و کار اینترنتی باید رعایت کنید پشتیبانی از سایت است سایت هایی هستند که ظاهر عالی ، مطالب عالی و خصوصیات بسیار زیادی دارند ولی در این امر موفق نبوده اند. ایراد کار آنها نداشتن پشتیبانی آنان است. کاربران هنگامی که می بینند شما پشتیبانی دارید خیالشان راحت می شود که بعد از خرید محصول کسی هست که پاسخ سوالاتشان درباره آن محصول را بدهد.

 

طراحی سایت های خود را به ما بسپارید.طراحی سایت ترنم باران

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

Want to join the discussion?
Feel free to contribute!

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *