طراحی سایت ترنم باران » درباره ما

» درباره ما

طراحی سایت ترنم باران با هدف توسعه کسب و کار های جدید و قدیمی در حوزه سایت و اینترنت کار خود را آغاز کرده است. این مجموعه ابتدا کار خود را در سال ۱۳۹۸ آغاز کرده و ظرف چند ماه به یکی از برند های طراحی سایت حرفه ای به صورت داینامیک با وردپرس تبدیل شد. سپس به منظور بهبود بخشیدن به کسب و کار مشتریان و رونق کسب و کار اینترنتی آنها ، خدمات سئو و بهینه سازی سایت را به لیست خدمات خود افزودیم. تا به حال هر سایتی که طراحی کردیم بر پایه سئو و بهینه سازی سایت بوده و از این به بعد نیز خواهد بود.

در حال حاضر طراحی سایت ترنم باران یکی از شرکت های مطرح در حوزه طراحی سایت در تهران به شمار می رود. البته امروزه با اینترنت دیگر خدمت رسانی مرز جغرافیایی ندارد و همان طور که از نمونه کار های طراحی سایت ما پیداست ، در محدوده بیش تری خدمت کنیم.

با توجه به اطمینان داشتن ما به کیفیت طراحی سایت ، ۴۰ درصد از هزینه طراحی سایت قبل از انجام پروژه گرفته می شود و مابقی آن نیز در زمان اتمام طراحی و تحویل سایت به مشتری دریافت می گردد.

در تیم طراحی سایت ترنم باران ، تمامی تمرکز ما بر این است که بتوانیم همه آن چه را که مشتری درخواست می کند ، در سایت پیاده سازی کنیم و سعی می کنیم در قبال هزینه ای که مشتری برای طراحی سایت حرفه ای پرداخت می کند ، بهینه سازی و طراحی خوبی انجام دهیم تا مشتری بتواند از آن نهایت استفاده را ببرد و برای خود کسب درآمد کند.

طراحی سایت های خود را به ما بسپارید. طراحی سایت ترنم باران