همه ی مقالات

همه ی مقالاتچگونه طراحی سایت انجام میشود
طراحی سایت چگونه انجام می شود ؟
دیدگاه ها : بدون دیدگاه     ارسال شده در :  ۹۷/۰۱/۱۹      نویسنده :علی کمانکش

اگر به عنوان صاحب یک شرکت خدماتی کوچک نیت ارائه دادن پروژه های طراحی سایت را برای مشتریان خود دارید، مدیریت زمان و بهره گیری درست از پروژه ، یکی از سخت ترین کارهای شما می باشد. به عنوان یک برنامه نویس و گرافیست بدون شک در راه حرفه ای شغلتان با پروژه هایی برخورد

مزرعه لینک چیست؟
مزرعه لینک چیست؟
دیدگاه ها : بدون دیدگاه     ارسال شده در :  ۹۷/۰۱/۱۸      نویسنده :علی کمانکش

از موقعی که سئو کشف شد تا امروز تغییرات بسیار زیادی در آن انجامیده. با یک تغییری کوچک در الگوریتم های گوگل برخی از راه هایی که تا چند هفته پیش تاثیر بسیاری روی بالا بردن رتبه ی طراحی سایت در گوگل داشتن کلا از بین رفتند و اومدن برای سئو سایت از مزرعه ای از لینک که تعداد بسیار زیادی لینک را دارا می باشد استفاده کردند که بدون شک روش شگفت انگیزی است.

اشتباهات رایج در طراحی سایت
اصول طراحی سایت
دیدگاه ها : بدون دیدگاه     ارسال شده در :  ۹۶/۰۲/۱۲      نویسنده :علی کمانکش

امروزه با پیشرفت انسان ها در حوزه اینترنت هر روزه تعداد زیادی سایت طراحی می شوند. اما همه این سایت ها به طور استاندارد نیستند و بسیاری از قوانین طراحی سایت را رعایت نکرده اند.

چگونه سرعت طراحی سایت خود را بسنجیم؟
پیشرفت در کسب و کار اینترنتی
دیدگاه ها : بدون دیدگاه     ارسال شده در :  ۹۶/۰۲/۰۹      نویسنده :علی کمانکش

در مقالات قبلی که ما درباره سئو و یا همان بهینه سازی سایت با شما صحبت کردیم گفتیم که یکی از ملاک های گوگل برای انتخاب سایت برتر و رتبه بندی آنها سرعت بالا آمدن سایت است. اما در این مقاله قصد داریم چند وبسایت را که سرعت سایت شما را می سنجند و نشان می دهند به شما معرفی کنیم تا در این امر موفق شوید. پس لطفا تا پایان این مقاله همراه ما باشید.

طراحی سایت اطلاعات مکان های تفریحی
دیدگاه ها : بدون دیدگاه     ارسال شده در :  ۹۶/۰۲/۰۸      نویسنده :علی کمانکش

با افزایش چشم گیر کاربران در حوزه اینترنت افراد اغلب برای رفتن به مسافرت تفریحی یا اماکن تفریحی درون شهری به وبسایت هایی که اطلاعاتی را درباره این مکان ها قرار می دهند مراجعه می کنند. و ترجیح می دهند آن مکان را در فضای مجازی جستجو و اطلاعاتی درباره مکان دقیق ، عکس و امکانات کسب کنند.

کارهایی که باید و نباید در طراحی سایت انجام دهیم
طراحی سایت ترنم باران
دیدگاه ها : بدون دیدگاه     ارسال شده در :  ۹۶/۰۲/۰۷      نویسنده :علی کمانکش

در این مقاله در سری مقالات ترنم باران : “آموزش تولید محتوا” به نکاتی که در طراحی سایت باید و نباید آنها را رعایت کنیم می پردازیم. پس لطفا برای بهتر شدن سایتتان در گوگل و موفقیت شما در طراحی سایت تا پایان این مقاله با ما باشید.

طراحی سایت متریال
اصول طراحی سایت و سئو
دیدگاه ها : بدون دیدگاه     ارسال شده در :  ۹۶/۰۲/۰۶      نویسنده :علی کمانکش

یکی از جدید و مدرن ترین سبک های طراحی سایت ، متریال material می باشد . اگر ما در نظر داشته باشیم طراحی سایت متریال را به شما بفهمانیم باید بگوییم متریال به نوع طراحی می گویند که از سایه روشن های شگفت انگیز و چیدمانی به صورت شبکه شبکه و به صورت باکس به علاوه استفاده از انیمیشن ها و افکت ها است.

درآمد طراحی سایت های ایرانی
طراحی سایت دو زبانه
دیدگاه ها : بدون دیدگاه     ارسال شده در :  ۹۶/۰۲/۰۳      نویسنده :علی کمانکش

در مقاله قبلی قول دادیم که لیست برخی سایت هایی را که کسب درآمد از راه طراحی سایت می کنند را به شما معرفی کنیم و در این مقاله هم قصد این کار را داریم.

چگونگی کسب درآمد از سایت
طراحی سایت حرفه ای
دیدگاه ها : بدون دیدگاه     ارسال شده در :  ۹۶/۰۲/۰۲      نویسنده :علی کمانکش

در این مقاله قصد داریم برای شما توضیح دهیم که چگونه می توان از سایت ها کسب درآمد کرد؟ چقدر؟ در چه مدت زمانی؟ با چه سرمایه ای؟ و با رعایت چه نکاتی؟ خوب ما در این مقاله جواب همه ی این سوالات را در زمینه طراحی سایت طوری بیان می کنیم که چیزی قلم نیفتد مثلا : چگونگی ، میزان درآمد ، میزان سرمایه ، نکات و مثال زدن برخی سایت های که کسب درآمد خوبی دارند.

خوبی ها و مضرات به کارگیری از قالب آماده در طراحی سایت
سه نکته در طراحی سایت ریسپانسیو
دیدگاه ها : بدون دیدگاه     ارسال شده در :  ۹۶/۰۲/۰۱      نویسنده :علی کمانکش

اگر شما قصد دارید یک طراحی سایت راه اندازی دارید باید برای رسیدن به موفقیت و هدف در انتخاب نرم افزار خود دقت زیادی به کار ببرید. وقتی که شما برای طراحی سایت خود نتیجه می گیرید از قالب های آماده ای که در بسیاری از سایت ها به صورت رایگان وجود دارد استفاده کنید ، قالب های خیلی خیلی خیلی زیاد و با موضوعات متنوع در پیش رو دارید.

نکات مهم در طراحی سایت
نکات مهم در طراحی سایت
دیدگاه ها : بدون دیدگاه     ارسال شده در :  ۹۶/۰۱/۳۱      نویسنده :علی کمانکش

اگر شما مدیر یک سایت هستید و می خواهید در رقابت با دیگر هم نوعان خود از آنها عقب نیفتید ، به این سه نکته ظریف ولی مهم که در زیر آمده است توجه کنید. بسیاری از کسانی که طراحی سایت می کنند معتقدند سایت ها باید قالبی ساده اما کاربر پسند داشته باشند که

مطالب چه نقشی در موفقیت طراحی سایت دارند؟
طراحی سایت حرفه ای ترنم باران
دیدگاه ها : بدون دیدگاه     ارسال شده در :  ۹۶/۰۱/۳۰      نویسنده :علی کمانکش

لازم است بدانید که یکی از کاربردی ترین و مهم ترین نکات در موفقیت طراحی سایت مطالب درون سایت است. و ما هم قصد داریم در این مقاله به بررسی و تجزیه ۳ رکن مهم در تولید محتوا برای سایت بپردازیم. و به همین خاطر از شما درخواست دارم تا پایان این مقاله با ما باشید.

دسته بندی سایت ها از نظر کاربرد
آموزش طراحی سایت
دیدگاه ها : بدون دیدگاه     ارسال شده در :  ۹۶/۰۱/۲۹      نویسنده :علی کمانکش

اگر کاربر سایت ترنم باران بوده باشید در مقاله قبل “دو دسته طراحی سایت” با طراحی سایت های استاتیک و داینامیک آشنا شدیم و در این مقاله قصد داریم سایت های متنوع مثل : طراحی سایت شرکتی ، طراحی سایت شخصی ، طراحی سایت فروشگاهی و … را از نظر کاربرد مورد بررسی قرار دهیم. به همین خاطر تا پایان این مقاله با ما باشید.

دو دسته طراحی سایت
طراحی سایت استاتیک و داینامیک
دیدگاه ها : بدون دیدگاه     ارسال شده در :  ۹۶/۰۱/۲۸      نویسنده :علی کمانکش

امروزه شرکت های زیادی در زمینه طراحی سایت پدید آمده اند که هر یک روشی را در پیش دارند و یک نوع سایت و به شکل متفاوتی طراحی می کنند اما طراحی سایت تقریبا در همه جای دنیا به دو دسته مهم استاتیک و داینامیک تقسیم بندی می شوند.در این مقاله قصد داریم این دو نوع را برای شما توضیح و ویژگی ها و بدی های آنها را برایتان بگوییم در آخر هم این سوال که ترنم باران از کدام نوع طراحی استفاده می کند.

چه روشی در طراحی سایت مناسب تر است؟
روش مناسب برای طراحی سایت
دیدگاه ها : بدون دیدگاه     ارسال شده در :  ۹۶/۰۱/۲۷      نویسنده :علی کمانکش

امروزه با تغییرات و بروزرسانی های پی در پی و تند و تند مرورگر ها ، گوشی ها و تبلت ها و علم طراحی سایت ، شرکت هایی که سایت طراحی می کنند کارشان بسیار سخت تر از قبل گردیده زیرا باید تند تند خود را با تکنولوژی های روز بروز کنند. در طی ماه های اخیر علم طراحی جدیدی که مورد پسند بیش از حد کاربران قرار گرفته وارد بازار طراحی سایت شد.

طراحی سایت گردشگری
طراحی سایت گردشگری
دیدگاه ها : بدون دیدگاه     ارسال شده در :  ۹۶/۰۱/۲۶      نویسنده :علی کمانکش

یکی از کاربردی ترین نکات در طراحی سایت حرفه ای این است که کاربر را برای خواندن مطالب بیشتر در سایت نگهدارید و با دیدن سایت توجهش را جلب کنید از آن کاربر یک مشتری بسازید.اگر سایت جذاب و جلب توجه کننده ای داشته باشید قطعا می توانید کاربران را بدون آنکه ذره ای خسته شوند در سایت خود نگه دارید و از ورود او به سایت های دیگر جلوگیری کنید. برای این کار مقاله را تا پایان مطالعه کنید.

چند نکته برای موفقیت در طراحی سایت
نکات موفقیت در طراحی سایت
دیدگاه ها : بدون دیدگاه     ارسال شده در :  ۹۶/۰۱/۲۵      نویسنده :علی کمانکش

بدون شک هدف همه افراد در طراحی سایت به نقطه موفقیت رسیدن است. در این دنیای اینترنت ممکن است افرادی وارد سایت شوند و نظراتی مثبت یا منفی درباره ظاهر ، رنگ ، نوع عملکرد و خدمات یک طراحی سایت بدهند . و آن دسته سایت هایی که در طراحی کردن سایت خود نتوانسته اند نیاز های کاربران را برآورده کنند و در واقع مورد توجه آنها قرار بگیرند در این امر موفق نبوده اند و به موفقیت دست نیافته و نخواهند یافت .

در طراحی سایت ظاهر مهم تر است یا مطالب
در طراحی سایت ظاهر مهم است یا مطالب
دیدگاه ها : بدون دیدگاه     ارسال شده در :  ۹۶/۰۱/۲۴      نویسنده :علی کمانکش

ابتدا بیایید فرض کنیم که کار طراحی سایت جدیدی را قرار است انجام دهیم و قرار بر این است که پس از اتمام پروژه صاحب سایت همه کارهای سایت را خودش انجام دهد. پس طراح سایت هیچ تصوری از مطالبی که قرار است در قرار بگیرد ندارد. در این مواقع طراح سایت ها مجبورند که از روی مطالب سایت هایی که به صورت نمونه برایشان مشخص شده اند استفاده و ظاهر را بر اساس نوع آن مطالب قرار دهند.

طراحی سایت های واسطه ای
طراحی سایت واسطه ای
دیدگاه ها : بدون دیدگاه     ارسال شده در :  ۹۶/۰۱/۲۳      نویسنده :علی کمانکش

در این سایت ها شما می بینید که آگهی هایی وجود دارند ولی محصولات برای کسان دیگریست که آمده اند و محصولشان را آنجا برای فروش گذاشته اند. این نوع سایت ها معمولا واسطه ی بین ارائه کننده خدمات یا فروشنده و خرید کننده هستند.

ترنم باران طراحی سایت های آژانس های مسافرتی را چگونه انجام می دهد؟
طراحی سایت های آژانس های مسافرتی
دیدگاه ها : بدون دیدگاه     ارسال شده در :  ۹۶/۰۱/۲۲      نویسنده :علی کمانکش

امروزه مهم ترین کار برای هر شرکت آژانس های مسافرتی در حوزه اینترنت پخش و فروش بلیت های اوست و این شرکت ها هم به همین دلیل نیاز به طراحی سایت دارد. اگر شما مدیر یک آژانس هستید یا می خواهید با نحوه اینگونه طراحی سایت ها آشنا شوید لازم است تا پایان این مقاله با ما باشید. برخی دیگر از آژانس ها از شیوه های قدیمی استفاده می کنند و تبلیغات را به صورت کاغذی و تراکت مورد استفاده قرار می دهند.

به کارگیری اصول سئو در طراحی سایت
اصول سئو در طراحی سایت
دیدگاه ها : بدون دیدگاه     ارسال شده در :  ۹۶/۰۱/۲۱      نویسنده :علی کمانکش

شاید تا به حال در هنگام جستجو در گوگل متوجه این شده اید که برخی سایت ها در درجات اول و برخی دیگر هم در صفحات ۲ و ۳ و ۴ و … قرار دارند. شاید این مواقع سوالی از خودتان می پرسیدید که : چگونه گوگل رتبه بندی را انجام می دهد و چه ملاک هایی را در نظر می گیرد؟

چند نکته اصولی که در طراحی سایت باید آن ها رعایت کنیم
اصول طراحی سایت
دیدگاه ها : بدون دیدگاه     ارسال شده در :  ۹۶/۰۱/۲۰      نویسنده :علی کمانکش

چند نکته اصولی که در طراحی سایت باید آن ها رعایت کنیم : نکاتی که باید در سایت خود رعایت و اجرا کنیم تا طراحی سایت حرفه ای داشته باشیم آن قدر زیاد است که اگر بخواهم همه را بگوبم از تایپ زیاد دستانم تاول می زند. پس تا جایی که می تواند آن نکات را برای شما در این سایت می گویم. ای مقاله هم یکی دیگر از مقالاتی است که در آن اصولی را که برای داشتن سایت بهتر نیاز است آمده.

مزایای طراحی سایت دو زبانه
طراحی سایت دو زبانه
دیدگاه ها : بدون دیدگاه     ارسال شده در :  ۹۶/۰۱/۱۹      نویسنده :علی کمانکش

مزایای طراحی سایت دو زبانه : می دانیم امروزه برای تجارت اینترنتی به طراحی سایت نیاز داریم یکی از کارهایی که ما قبل از شروع تجارت باید انجام دهیم ، این است که هدف خود را مشخص کنیم و بدانیم که تجارت ما محدود به یک کشور است یا کشور های زیادی را در بر دارد.

پیشرفت در کسب و کار اینترنتی
پیشرفت در کسب و کار اینترنتی
دیدگاه ها : بدون دیدگاه     ارسال شده در :  ۹۶/۰۱/۱۸      نویسنده :علی کمانکش

پیشرفت در کسب و کار اینترنتی با طراحی سایت حرفه ای : امروزه که کاربران در حوزه اینترنت به صورت سرسام آوری در حال افزایش است اینترنت بازار خوبی برای کسب درآمد می باشد. برای آن که یک کسب و کار اینترنتی خوب را داشته باشید باید ابتدا یک سایت حرفه ای داشته باشید و برای آنکه یک طراح بتواند طراحی سایت حرفه ای کند نیاز به این دارد که مشتری موضوعی را در اختیار او قرار دهد. پس در حوزه کسب و کار اینترنتی موضوع بسیار مهم است.

اصول طراحی سایت و سئو
اصول طراحی سایت و سئو
دیدگاه ها : بدون دیدگاه     ارسال شده در :  ۹۶/۰۱/۱۷      نویسنده :علی کمانکش

اصولی که در سئو وجود دارد حدود ۲۰۰ مورد است که کسی نمی تواند همه ی آنها را رعایت کند پس هر کس چند اصل آن را که مهم تر از بقیه در طراحی سایت است انتخاب و فقط روی آنها کار می کند. سئو به طور کلی به دو بخش قسمت می شود : ۱- سئو داخلی ۲- سئو خارجی. سئوی داخلی هم بخش های متفاوتی دارد که شما باید در طراحی سایت های خود آنها را رعایت کنید.

سه کار برای پیشرفت شما در طراحی سایت
سه نکته در طراحی سایت
دیدگاه ها : بدون دیدگاه     ارسال شده در :  ۹۶/۰۱/۱۶      نویسنده :علی کمانکش

بخشی از این موضوع را در مقاله های قبل توضیح دادیم و برای آن که مقاله خسته کننده نباشد ادامه آن را در اینجا آورده ایم :
استفاده از اسکرول هایی طولانی در طراحی سایت
به خاطر این که امروزه مردم برای چرخیدن در جهان اینترنت و طراحی سایت از طریقه های متنوعی استفاده می کنند که مهم ترین آنها گوشی و تبلت است.

سه کار که باید در زمان طراحی سایت های ریسپانسیو رعایت کنیم
سه نکته در طراحی سایت ریسپانسیو
دیدگاه ها : بدون دیدگاه     ارسال شده در :  ۹۶/۰۱/۱۵      نویسنده :علی کمانکش

به این خاطر که در طراحی سایت های ریسپانسیو به مشکلی برخورد نکنید به این سه نکته توجه کنید. اگر فکر می کنید که در این باره نیازمند ذهنیت بیشتری هستید تا پایان این مقاله ما را یاری کنید. ولی اگر که ذهنیت و اطلاعات مختصری در زمینه طراحی سایت به این صورت دارید به شما پیشنهاد می شود که این مقاله را از دست ندهید تا دچار مشکل نشوید.

چند نکته روانشناسی که خوب است در طراحی سایت بدانید
طراحی سایت حرفه ای ترنم باران
دیدگاه ها : بدون دیدگاه     ارسال شده در :  ۹۶/۰۱/۱۴      نویسنده :علی کمانکش

چند نکته روانشناسی که خوب است در طراحی سایت بدانید : ما می توانیم در طول طراحی سایت با دقت و رعایت بعضی نکات کوچک طراحی سایت موفق تری داشته باشید. نکاتی که ما امروز در این مقاله می گوییم فقط برای بالا بردن دانش برنامه نویسی شما است و به این معنا نیست که اگر این نکات را رعایت نکنید در طراحی خود دچار مشکل می شوید.

شش اصطلاح مهم در طراحی سایت
طراحی سایت حرفه ای
دیدگاه ها : بدون دیدگاه     ارسال شده در :  ۹۶/۰۱/۱۲      نویسنده :علی کمانکش

شش اصطلاح مهم در طراحی سایت: امروزه بیشتر شرکت ها و اشخاص برای فروش محصول و پیشرفت هرچه بیشتر کارشان و بیشتر کردن مشتری و پیشرفت کسب و کار خود به خاطر داشتن سایت به شرکت های طراح سایت مراجعه می کنند. که برخی از آن شرکت ها با طراحی سایت آشنایی کمی دارند ولی ممکن است بعضی دیگر با این امر آشنایی نداشته باشند در طول طراحی ممکن است به اصطلاحاتی مانند دامین یا هاست برخورد کنند برخی سوال می کنند.

سه راز موفقیت در طراحی سایت فروشگاهی
طراحی سایت فروشگاه اینترنتی
دیدگاه ها : بدون دیدگاه     ارسال شده در :  ۹۶/۰۱/۱۱      نویسنده :علی کمانکش

همگی ما می دانیم که در این مواقع ما احتیاج به یک سرمایه داریم که پولمان برای ما کار کند نه خودمان!! اما ذهنیت ما از سرمایه پول بزرگی است. امروز ما می خواهیم به شما می آموزیم که برای سرمایه گذاری مقدار زیادی پول نیاز نداریم و ما می توانیم با انجام طراحی سایت با مبلغ کم کسب و کار خود را شروع کنیم.

سه نکته بسیار مهم که در سئو و طراحی سایت باید رعایت کنیم
طراحی سایت
دیدگاه ها : بدون دیدگاه     ارسال شده در :  ۹۵/۱۲/۱۳      نویسنده :علی کمانکش

سه نکته بسیار مهم که در سئو و طراحی سایت باید رعایت کنیم ، عبارت است از : ۱- کلمه کلیدی سایت خود را مناسب انتخاب کنید. این نکته مهم را در نظر خود نگه دارید که برای رتبه خوب گرفتن در گوگل باید در طراحی سایت و سئو سایت خود کلمه کلیدی را مناسب

روش لینک سازی داخلی برای سئو سایت
سئو سایت
دیدگاه ها : بدون دیدگاه     ارسال شده در :  ۹۵/۱۱/۲۴      نویسنده :علی کمانکش

لینک ها، یا به طور کلی لینک بیلدینگ، یکی از مباحث مهم و اساسی در سئو و بهینه سازی سایت برای موتورهای جستجو محسوب می شوند. در اینجا برای ما چندین سوال مهم پیش می آید : چگونه برای وب سایتم بک لینک خوب بسازم؟ چگونه از شر لینک های بد وب سایتم خلاص شوم؟ و سوالاتی از این قبیل ممکن است برای ما هم پیش بیاید.

طراحی سایت آرزوی دیرینه
طراحی سایت حرفه ای
دیدگاه ها : بدون دیدگاه     ارسال شده در :  ۹۵/۱۰/۲۶      نویسنده :علی کمانکش

طراحی سایت برای خیلی ها یک آروز به حساب می آمد. در سال های گذشته خیلی از افراد دوست داشتند که یک سایت خوب داشته باشند

رابطه نوع کسب و کار و طراحی سایت
دیدگاه ها : بدون دیدگاه     ارسال شده در :  ۹۵/۱۰/۱۶      نویسنده :علی کمانکش

آیا نوع کسب و کار ما با طراحی سایت ارتباط معنا داری دارد و یا نه. شما به عنوان یک شخصی که می خواهید طراحی سایت خود را به شرکت های دیگر بسپارید، آیا برایتان مهم است که شرکت مقابل با چه زبان برنامه نویسی سایت شما را طراحی می کند.

تمرکز بر سئو محلی رمز موفقیت
دیدگاه ها : بدون دیدگاه     ارسال شده در :  ۹۵/۱۰/۰۳      نویسنده :علی کمانکش

در طراحی سایت باید به سئو محلی توجه نمود. توجه به سئو محلی در طراحی سایت بسیار مهم است

طراحی سایت قوی مهمتر است یا محتوای قوی
دیدگاه ها : ۱ دیدگاه     ارسال شده در :  ۹۵/۱۰/۰۲      نویسنده :علی کمانکش

در این مقاله به نقش طراحی سایت و محتوای سایت در بازدید از سایت و همچنین سئو سایت پرداخته ایم.

نقش علاقه در طراحی سایت حرفه ای
دیدگاه ها : بدون دیدگاه     ارسال شده در :  ۹۵/۰۹/۲۹      نویسنده :علی کمانکش

اگر در هر کاری از جمله در طراحی سایت علاقه وجود داشته باشد آنگاه در آن کار حتما موفق خواهید شد.

پیج رنک در طراحی سایت
دیدگاه ها : بدون دیدگاه     ارسال شده در :        نویسنده :علی کمانکش

در مباحث مربوط به طراحی سایت قبلا مساله ای بود به نام پیج رنک ، الان پیج رنک از بین رفته و دومین اتوریتی جای آنرا گرفته است.

پاندا و پنگوئن دو الگوریتم گوگل برای سایت ها
دیدگاه ها : بدون دیدگاه     ارسال شده در :        نویسنده :علی کمانکش

در طراحی سایت و تولید محتوا باید هم به کارکرد الگوریتم های گوگل و هم به سلایق بازدید کنندگان از سایت خود توجه نمایید.

طراحی سایت و مقدار سئو سایت
دیدگاه ها : ۱ دیدگاه     ارسال شده در :  ۹۵/۰۹/۲۷      نویسنده :علی کمانکش

طراحی سایت مساله مهمی است که برای انجام آن باید موارد زیادی را مد نظر داشته باشید.

طراحی سایت و بازاریابی الکترونیکی
دیدگاه ها : بدون دیدگاه     ارسال شده در :        نویسنده :علی کمانکش

نقش بازاریابی الکترونیکی در اقتصاد دنیای ما قابل توجه است. افراد زیادی در فکر طراحی سایت برای بازاریابی الکترونیکی هستند. به همین دلیل در این مقاله چند راهکار پر کاربرد درباره این موضوع را دکر می کنیم. محتوا و نقش آن در طراحی سایت بیشتر افراد در حال حاضر به اینترنت پرسرعت دسترسی دارند. به همین

پروسه طراحی سایت
دیدگاه ها : بدون دیدگاه     ارسال شده در :  ۹۵/۰۹/۲۶      نویسنده :علی کمانکش

گروه طراحی سایت ترنم باران در این مقاله در مورد پروسه ۴ مرحله ای طراحی سایت برای شما مطلب مفیدی را منتشر کرده است.

طراحی سایت و نقش رنگ
دیدگاه ها : بدون دیدگاه     ارسال شده در :  ۹۵/۰۹/۲۲      نویسنده :علی کمانکش

رنگ بندی در یک وب سایت مساله مهمی است. اولین چیزی که در نظر بازدید کننده سایت می آید نوع رنگبندی سایت است. بنابراین اگر از رنگها استفاده مناسبی نکنید سایت شما در همان ابتدا ، توسط بازدید کننده بسته خواهد شد و دیگر باز نخواهد شد. يك صفحه وب علاوه بر انتقال مطالب ،

گروه طراحی سایت – رنکینگ خود را در طراحی سایت جدی بگیریم!
دیدگاه ها : بدون دیدگاه     ارسال شده در :  ۹۵/۰۹/۲۱      نویسنده :علی کمانکش

طراحی سایت ، طراحی سایت ارزان ، طراحی سایت شخصی ، طراحی سایت حرفه ای ، طراحی سایت شرکتی ، طراحی سایت ترنم باران ، سئو ، سئو سایت ، خدمات سئو

گروه طراحی سایت – بروز رسانی مرتب و تولید محتوا
آموزش سئو
دیدگاه ها : بدون دیدگاه     ارسال شده در :  ۹۵/۰۹/۱۶      نویسنده :علی کمانکش

طراحی سایت ترنم باران , طراحی سایت , طراحی سایت ارزان , طراحی سایت شرکتی , طراحی سایت شخصی

گروه طراحی سایت – طراحی سایت حرفه ای ارزان
طراحی سایت حرفه ای
دیدگاه ها : بدون دیدگاه     ارسال شده در :  ۹۵/۰۹/۱۴      نویسنده :علی کمانکش

طراحی سایت ترنم باران ، طراحی سایت ارزان ، طراحی سایت شخصی ، طراحی سایت ، سئو ، سئو سایت ، خدمات سئو

چه ملاک هایی برای گوگل وجود دارد؟
چه ملاک هایی برای گوگل وجود دارد؟
دیدگاه ها : 2 دیدگاه     ارسال شده در :  ۹۵/۰۹/۱۲      نویسنده :علی کمانکش

موتور جستجوی گوگل بر اساس یک سری ملاک هایی که ما در مطالب سایت یا حتی در برنامه نویسی و طراحی سایت به کار می بریم سایت های ما را انتخاب و رتبه بندی می کند. به اعمالی که ما انجام می دهیم تا گوگل سایت ما را به عنوان سایت برتر در نتایج بالای

طراحی سایت – جلسه دوم
آموزش طراحی سایت
دیدگاه ها : بدون دیدگاه     ارسال شده در :  ۹۵/۰۹/۱۰      نویسنده :علی کمانکش

پس از آن که با مطالبی که در جلسه قبل گفته شد آشنا شدید، باید برویم سراغ زبان طراحی سایت. (دوستانی که جلسه پیش رو نخوندند می توانند از این لینک استفاده کنند : طراحی سایت – جلسه اول ) زبان طراحی سایت خیلی مهم است و باید کامل به زبانی که می خواهیم کار

شش نکته مهم مربوط به دامنه در طراحی سایت
سئو در طراحی سایت
دیدگاه ها : بدون دیدگاه     ارسال شده در :  ۹۵/۰۸/۲۹      نویسنده :علی کمانکش

۱- سن دامنه : تفاوتی که بین دامنه ای که ۶ ماه است که ثبت شده با آن که ۱ سال است ثبت شده تفاوت هایی دارد اما چون زیاد نیست مهم نیستند اما فراموش نکنید که اگر در گوگل همه ویژگی های سایت ها یکی بود برای بالاتر قرار دادن سایت این ملاک جزء

طراحی سایت – جلسه اول
آموزش طراحی سایت
دیدگاه ها : بدون دیدگاه     ارسال شده در :  ۹۵/۰۸/۲۶      نویسنده :علی کمانکش

سایت های بسیاری برای طراحی سایت وجود دارد که سایت های بسیار زیبا ، دل نشین و پر کاربرد می سازند اما هزینه زیاد آن ها مشکل اصلی این گروه های طراحی سایت است در اینصورت تنها دو راه حل دارید

نقش لینک ها در طراحی سایت و سئو
تبادل لینک در طراحی سایت
دیدگاه ها : بدون دیدگاه     ارسال شده در :  ۹۵/۰۸/۱۳      نویسنده :علی کمانکش

امروز می خواهیم شما را با نقش فوق العاده لینک ها در طراحی سایت و حتی سئو آشنا کنیم. آماده اید؟

پنج کار برای به دست آوردن اعتماد کاربر
5 نکته در جلب اعتماد کاربران در طراحی سایت
دیدگاه ها : بدون دیدگاه     ارسال شده در :  ۹۵/۰۸/۰۸      نویسنده :علی کمانکش

بازدیدکنندگان با دیدن سایت، به سرعت و ظاهر سایت بستگی دارد که کاربر در سایت بماند یا برود. طراحی سایت اصولی و زیبا میتواند به شما حس اعتماد را بدهد، احتمالاً اگر از آمارگیر های پیشرفته در سایت خود استفاده کرده باشید و اصول به دست آوردن اعتماد بینندگان را در طراحی سایت خود رعایت

آیا بازدید کنندگان در سئو سایت تاثیر دارند؟
سئو در طراحی سایت
دیدگاه ها : بدون دیدگاه     ارسال شده در :  ۹۵/۰۸/۰۶      نویسنده :علی کمانکش

تعداد بازدیدکنندگان سایت خیلی در سئو سایت شما تائیر دارند و باعث می شود که گوگل فکر کند این سایت بسیار خوبی است که بازدید کنندگان زیادی دارد.

اما نکته دیگر این است که باید بازدید ها واقعی باشند مثلا سایت هایی هستند که شما از سایت های آنان بازدید می کنید و آن ها نیز از سایت های شما بازدید می کنند این نوع بازدید در سئو و بهینه سازی سایت موثر نیست و شاید مضر هم باشد زیرا آن ها وقتی سایت شما را می بینند سریع آن را می بندند تا سایت های دیگر را هم ببینند گوگل به بازدید های الکی یا سریع دقت نمی کند

سئو چیست؟
سئو چیست؟
دیدگاه ها : بدون دیدگاه     ارسال شده در :        نویسنده :علی کمانکش

سئو در طراحی سایت خیلی مهم است. سئو در واقع مخفف کلمه Search Engine Optimization است که مربوط به موتور های جستجو است. سئو کاران روی سایت کار می کنند تا سایت را در یک کی ورد (واژه) در گوگل قوی کنند به طوری که وقتی ما آن واژه یا کلمه را در گوگل وارد کنیم سایت ما در صفحه اول نتایج جستجو باشد. سئو تنها در نوشتن مقالات و … نیست بلکه به نحوه طراحی سایت هم بستگی دارد.

این ۸ اشتباه را در به کار بردن تصاویر در طراحی سایت خود مرتکب نشوید.
طراحی سایت حرفه ای
دیدگاه ها : بدون دیدگاه     ارسال شده در :  ۹۵/۰۷/۲۹      نویسنده :علی کمانکش

در طراحی سایت ، مخصوصا طراحی سایت هایی که در آن ها تصاویر زیادی به کار رفته است نباید تصویر های بزرگ و بزرگ اندازه قرار داد. به علاوه این که در طراحی سایت باید به این نکته توجه داشته باشیم که هر تصویر در سایت با هدف وبسایت مطابقت داشته باشد و اگر در

طراحی سایت ابتدای کار
طراحی سایت ابتدای کار
دیدگاه ها : بدون دیدگاه     ارسال شده در :  ۹۵/۰۷/۲۸      نویسنده :علی کمانکش

طراحی سایت اولین گام در بازاریابی اینترنتی شما می باشد. برای اینکه در اینترنت بازاریابی کنید و دنبال مشتری بگردید باید حتما یک وب سایت خوب داشته باشید. بنابراین طراحی سایت اولین گام در شروع بازاریابی اینترنتی شما خواهد بود.

به این ۳ نکته در تولید محتوا توجه نمایید
طراحی سایت
دیدگاه ها : بدون دیدگاه     ارسال شده در :  ۹۵/۰۷/۱۵      نویسنده :علی کمانکش

تولید محتوا برای یک سایت کاری بسیار وقت گیر اما مهم می باشد و از تمام فاکتورهای دیگر در سایت اهمیت زیادتری دارد. در تولید محتوا باید توجه کنید که محتوای شما هم توسط اشخاص و هم توسط موتورهای جستجو خوانده می شود.

بازاریابی و فروش و نقش CRM در آن
بازاریابی و فروش
دیدگاه ها : بدون دیدگاه     ارسال شده در :  ۹۵/۰۷/۱۲      نویسنده :علی کمانکش

بازاریابی و تبلیغات و فروش برای هر شرکتی لازم و ضروری است. درآمد هر شرکت از ارائه کالا و یا خدمات به مشتریان حاصل می شود و کار بازاریابی و تبلیغات پیدا کردن مشتریان بالقوه برای محصولات شرکت است و کار فروش نیز ، فروش محصول به مشتری است. برای اینکه این تیم به صورت

۵ نکته مهم در سئو و افزایش بازدید سایت
آموزش طراحی سایت حرفه ای
دیدگاه ها : 2 دیدگاه     ارسال شده در :  ۹۵/۰۷/۱۰      نویسنده :علی کمانکش

سئو یا همان بهینه سازی سایت برای موتورهای جستجو در سال جاری تغییرات زیادی داشته است. در این مقاله سعی شده است مواردی را در بهینه کردن سئو و بازاریابی اینترنتی به شما ارائه دهیم. قبل از ورود به بحث اصلی باید بگویم که سئو و طراحی سایت رابطه نزدیکی با هم دارند به طوری که یک طراحی سایت خوب می تواند تاثیر زیادی در سئو سایت داشته باشد.

طراحی سایت خود را به ما بسپارید
طراحی سایت ترنم باران
دیدگاه ها : بدون دیدگاه     ارسال شده در :  ۹۵/۰۵/۰۲      نویسنده :علی کمانکش

طراحی سایت خود را به گروهی بسپارید که همواره خود را با آخرین تکنیکهای طراحی وب سایت بروز می کند. آنالیز مشتریان، بازار هدف و کلمات کلیدی قبل از طراحی صفحات وب کمک زیادی به طراحی مناسب وب سایت شما می کند. طراحان با تجربه ایران اکسوز بهترین گزینه برای شما هستند . طراحی سایت

آمار سایت