طراحی سایت ترنم باران » طراحی سایت شرکتی

» طراحی سایت شرکتی

فواید طراحی سایت شرکتی
سایت فروشگاه اینترنتی امروزه به عنوان یک ابزار برای افزایش اعتبار کسب و کارها استفاده می شود. سایت فروشگاه اینترنتی مشتریان احتمالی را جذب می کند و آنها را به سوی شرکت شما می کشاند. یک سایت شرکتی علاوه بر جذب مشتری این امکان را فراهم می کند که در هر ساعت از شب و روز اطلاعات مربوط به کسب و کار شما را به آسانی در دسترس مشتری شما قرار داده و بدین ترتیب افزایش اعتماد مشتریان به شرکت شما را با خود به همراه دارد.
با صرفه بودن طراحی سایت شرکتی
در قیاس با هزینه تبلیغات در فضا های دیگر مانند بیلبرد و تلویزیون ، هزینه طراحی سایت حرفه ای شرکتی بسیار به صرفه تر است و این موضوع خود را در دراز مدت بهتر نشان خواهد داد. به همین دلیل است که طراحی سایت شرکتی در بین کسب و کار ها به عنوان یک ابزار قدرتمند برای تبلیغات دائمی و در دسترس همه شناخته می شود و نسبت به روش ها به صرفه است.
پیشی گرفتن از رقیبان
شرکت های بسیار زیادی هستند که در حوزه وب و اینترنت حضور پررنگی دارند. شرکت نکردن شما در این رقابت اینترنتی می تواند لطمه بزرگی به کسب و کار شما بزند و عملا شرکت شما را دچار مشکل کند و مشتریان شما را به حد زیادی کاهش دهد. پس طراحی سایت شرکتی نقش زیادی در کسب و کار شما خواهد گذاشت زیرا شما از صفر تا صد چگونگی خرید محصول را در سایت خودتان قرار داده و دیگر نیازی به داشتن تیم فروش ندارید و تا حد زیادی در هزینه های خود صرفه جوبی می کنید.

اهداف طراحی سایت شرکتی
* امکان خرید بسیار آسان به صورت کاملا اینترنتی و سریع
* صرفه جویی در مصرف کاغذ و بهره گیری از سایت
* اگر پس از طراحی سایت شرکتی ، سایت خود را برای موتور های جستجو بهینه سازی کنید ، زمانی که کاربری در گوگل عبارت مرتبط با کسب و کار شما را سرچ کند ، سایت شما در نفرات اول نمایش داده شده و می تواند موجب پیشرفت موشکی شما در زمینه فروش محصول مورد نظرتان بشود.
* طراحی سایت شرکتی به شما کمک می کند که با هزینه بسیار کم ، کسب و کارتان را شناخته تر کرده و آن را بهبود ببخشید.

چند نکته درباره طراحی سایت شرکتی
برای فعالیت هر چه بهتر در زمینه طراحی سایت شرکتی به نکات زیر توجه کنید :
* طراحی سایت به صورت کاملا گرافیکی و با عکس و رنگ بندی جذاب
* رعایت کردن اصول کدنویسی در طراحی
* استفاده از قابلیت واکنش گرایی (رسپانسیو)
* ایجاد دسترسی ساده و سریع برای کاربر جهت خسته نشدن کاربران در سایت
رعایت این نکات باعث می شود وب سایت شما به سمت هدفی که مد نظر شماست سریع تر حرکت کند.

امکانات طراحی سایت شرکتی استاندارد
دارا بودن صفحه “درباره ما” جهت توضیح مختصر در حوزه کسب و کار
دارا بودن صفحه “تماس با ما” جهت اطلاعات تماس و آدرس شرکت
دارا بودن صفحه “خدمات ما” جهت معرفی محصولات شرکت
دارا بودن صفحه “شرایط”جهت اطلاع رسانی شرایط شرکت
دارا بودن گالری تصاویر محیط شرکت
دارا بودن صفحه “سفارش” برای ثبت آنلاین سفارشات
دارا بودن صفحه “اخبار” جهت درج اخبار شرکت
گروه ترنم باران در طراحی سایت شرکتی تمامی این موارد را لحاظ نموده و بسته به نیاز مشتری بخش هایی به صورت سفارشی به این امکانات اضافه یا کم خواهد شد.

سئو در طراحی سایت شرکتی
سئوی سایت شرکتی به این دلیل اهمیت بسیار بالایی دارد که هر مشتری معمولا قبل از خرید ، در گوگل یا سایر موتور های جستجو دنبال نیاز خود می گردد. به همین دلیل باید در کدنویسی سایت بسیار توجه کرد تا سایت شما با اصول موتور های جستجو طراحی شده و پس از تولید محتوا برای سایت شرکتی خود احتمال نمایش سایت شما در نتایج جستجو به طرز قابل توجهی بالا برود.
طراحی سایت ترنم باران سایت های خود را بر پایه اصول سئو و بهینه سازی سایت برای موتور های جستجو انجام می دهد تا شما عزیزان نتیجه طراحی سایت شرکتی خود را به وضوح در بالا رفتن رقم فروشتان مشاهده کنید.

طراحی سایت شرکتی توسط گروه ترنم باران
با توجه به فراوانی انواع شرکت ها طراحی سایت شرکتی به صورت کاملا متفاوت انجام می شود. شما می توانید نمونه کارهای ما را در بخش نمونه کارها مشاهده کنید. تمامی سایت های طراحی شده توسط تیم طراحی سایت ترنم باران بر پایه سئو نوشته شده و می تواند گام مهمی در بهبود بخشیدن به کسب و کار شما بردارد.

برای ثبت سفارش طراحی سایت شرکتی و رونق کسب و کار خود به قسمت ثبت سفارش سایت مراجعه کنید.

طراحی سایت های خود را به ما بسپارید. طراحی سایت ترنم باران