کسب و کار

کسب و کار

کسب و کار چیست :

کسب و کار یک عبارت بسیار هیجانی است. تیم طراحی سایت ترنم باران در این سایت به افراد کارآفرین و کسانی که صاحب یک کسب و کار هستند کمک می کند تا قادر به توسعه و گسترش کسب و کارشان باشند. ما همیشه در طراحی سایت ترنم باران می گوییم : رشد سعودی سود آوری یک کسب و کار نشانه موفقیت آن است. هر کسب و کاری که بخواهد سودآوری خود را افزایش دهد ، باید کسب و کار خود را در ابعاد متنوع ارتقاء دهد. در این بخش از سایت که آموزش کسب و کار٬ کارآفرینی٬ رهبری٬مهارت های مدیریتی و مالی است سعی می کنیم در این بخش به شما خدمت کنیم.مزرعه لینک چیست؟
مزرعه لینک چیست؟">
دیدگاه ها : بدون دیدگاه     ارسال شده در :  ۹۷/۰۱/۱۸      نویسنده :علی کمانکش

از موقعی که سئو کشف شد تا امروز تغییرات بسیار زیادی در آن انجامیده. با یک تغییری کوچک در الگوریتم های گوگل برخی از راه هایی که تا چند هفته پیش تاثیر بسیاری روی بالا بردن رتبه ی طراحی سایت در گوگل داشتن کلا از بین رفتند و اومدن برای سئو سایت از مزرعه ای از لینک که تعداد بسیار زیادی لینک را دارا می باشد استفاده کردند که بدون شک روش شگفت انگیزی است.

چگونه سرعت طراحی سایت خود را بسنجیم؟
پیشرفت در کسب و کار اینترنتی">
دیدگاه ها : بدون دیدگاه     ارسال شده در :  ۹۶/۰۲/۰۹      نویسنده :علی کمانکش

در مقالات قبلی که ما درباره سئو و یا همان بهینه سازی سایت با شما صحبت کردیم گفتیم که یکی از ملاک های گوگل برای انتخاب سایت برتر و رتبه بندی آنها سرعت بالا آمدن سایت است. اما در این مقاله قصد داریم چند وبسایت را که سرعت سایت شما را می سنجند و نشان می دهند به شما معرفی کنیم تا در این امر موفق شوید. پس لطفا تا پایان این مقاله همراه ما باشید.

کارهایی که باید و نباید در طراحی سایت انجام دهیم
طراحی سایت ترنم باران">
دیدگاه ها : بدون دیدگاه     ارسال شده در :  ۹۶/۰۲/۰۷      نویسنده :علی کمانکش

در این مقاله در سری مقالات ترنم باران : “آموزش تولید محتوا” به نکاتی که در طراحی سایت باید و نباید آنها را رعایت کنیم می پردازیم. پس لطفا برای بهتر شدن سایتتان در گوگل و موفقیت شما در طراحی سایت تا پایان این مقاله با ما باشید.

به کارگیری اصول سئو در طراحی سایت
اصول سئو در طراحی سایت">
دیدگاه ها : بدون دیدگاه     ارسال شده در :  ۹۶/۰۱/۲۱      نویسنده :علی کمانکش

شاید تا به حال در هنگام جستجو در گوگل متوجه این شده اید که برخی سایت ها در درجات اول و برخی دیگر هم در صفحات ۲ و ۳ و ۴ و … قرار دارند. شاید این مواقع سوالی از خودتان می پرسیدید که : چگونه گوگل رتبه بندی را انجام می دهد و چه ملاک هایی را در نظر می گیرد؟

چند نکته اصولی که در طراحی سایت باید آن ها رعایت کنیم
اصول طراحی سایت">
دیدگاه ها : بدون دیدگاه     ارسال شده در :  ۹۶/۰۱/۲۰      نویسنده :علی کمانکش

چند نکته اصولی که در طراحی سایت باید آن ها رعایت کنیم : نکاتی که باید در سایت خود رعایت و اجرا کنیم تا طراحی سایت حرفه ای داشته باشیم آن قدر زیاد است که اگر بخواهم همه را بگوبم از تایپ زیاد دستانم تاول می زند. پس تا جایی که می تواند آن نکات را برای شما در این سایت می گویم. ای مقاله هم یکی دیگر از مقالاتی است که در آن اصولی را که برای داشتن سایت بهتر نیاز است آمده.

اصول طراحی سایت و سئو
اصول طراحی سایت و سئو">
دیدگاه ها : بدون دیدگاه     ارسال شده در :  ۹۶/۰۱/۱۷      نویسنده :علی کمانکش

اصولی که در سئو وجود دارد حدود ۲۰۰ مورد است که کسی نمی تواند همه ی آنها را رعایت کند پس هر کس چند اصل آن را که مهم تر از بقیه در طراحی سایت است انتخاب و فقط روی آنها کار می کند. سئو به طور کلی به دو بخش قسمت می شود : ۱- سئو داخلی ۲- سئو خارجی. سئوی داخلی هم بخش های متفاوتی دارد که شما باید در طراحی سایت های خود آنها را رعایت کنید.

سه نکته بسیار مهم که در سئو و طراحی سایت باید رعایت کنیم
طراحی سایت">
دیدگاه ها : بدون دیدگاه     ارسال شده در :  ۹۵/۱۲/۱۳      نویسنده :علی کمانکش

سه نکته بسیار مهم که در سئو و طراحی سایت باید رعایت کنیم ، عبارت است از : ۱- کلمه کلیدی سایت خود را مناسب انتخاب کنید. این نکته مهم را در نظر خود نگه دارید که برای رتبه خوب گرفتن در گوگل باید در طراحی سایت و سئو سایت خود کلمه کلیدی را مناسب

روش لینک سازی داخلی برای سئو سایت
سئو سایت">
دیدگاه ها : بدون دیدگاه     ارسال شده در :  ۹۵/۱۱/۲۴      نویسنده :علی کمانکش

لینک ها، یا به طور کلی لینک بیلدینگ، یکی از مباحث مهم و اساسی در سئو و بهینه سازی سایت برای موتورهای جستجو محسوب می شوند. در اینجا برای ما چندین سوال مهم پیش می آید : چگونه برای وب سایتم بک لینک خوب بسازم؟ چگونه از شر لینک های بد وب سایتم خلاص شوم؟ و سوالاتی از این قبیل ممکن است برای ما هم پیش بیاید.

آمار سایت