آموزش طراحی سایت

اگر کاربر سایت ترنم باران بوده باشید در مقاله قبل “دو دسته طراحی سایت” با طراحی سایت های استاتیک و داینامیک آشنا شدیم و در این مقاله قصد داریم سایت های متنوع مثل : طراحی سایت شرکتی ، طراحی سایت شخصی ، طراحی سایت فروشگاهی و … را از نظر کاربرد مورد بررسی قرار دهیم. به همین خاطر تا پایان این مقاله با ما باشید.

طراحی سایت های شخصی :

این نوع طراحی سایت همان مدل پیشرفته شده وبلاگ می باشد که مدیر آن می تواند مطالبی در هر زمینه ای مثل : ورزشی ، خاطره ، اجتماعی ، اخبار و … بگذارد و کاربران نظر بدهند و امکانات خاصی ندارد.

طراحی سایت های شرکتی :

تمام سایت هایی که در زمینه هایی مثل فروشگاهی ، خدماتی ، شرکتی و صنعتی و … فعالیت می کنند در دسته این نوع سایت ها قرار می گیرند. در این نکلیه وب سایت هایی که در زمینه های شرکتی ، خدماتی ، صنعتی و فروشگاهی مشغول به فعالیت می باشد در این دسته جای می گیرند . در این نوع سایت ها مدیر سایت می تواند محصولاتی را برای فروش و خدماتی را ارائه کند.

طراحی سایت های خبری :

این نوع سایت ها (خبری) به معنای سایت های چند رسانه ای هستند. چند رسانه ای به سایت هایی گفته می شود که در قالب نوشته ، لینک ، تصویر ، فیلم و … می توان در آن مطلب گذاشت (که بیشتر برای سایت های خبری که ویدئو و … هم می گذارند استفاده می شود.)

طراحی سایت های شبکه اجتماعی :

دارای قابلیت های عضویت حرفه ای ، ارتقا به عضویت طلایی  ، یافتن دوست ، پست گذاشتن توسط کاربر ، پنل جداگانه هر عضو و … می باشد که معمولا جزء طراحی سایت حرفه ای است.

 

طراحی سایت های خود را به ما بسپارید.طراحی سایت ترنم باران

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *