آموزش طراحی سایت

دسته بندی سایت ها از نظر کاربرد

اگر کاربر سایت ترنم باران بوده باشید در مقاله قبل “دو دسته طراحی سایت” با طراحی سایت های استاتیک و داینامیک آشنا شدیم و در این مقاله قصد داریم سایت های متنوع مثل : طراحی سایت شرکتی ، طراحی سایت شخصی ، طراحی سایت فروشگاهی و … را از نظر کاربرد مورد بررسی قرار دهیم. به همین خاطر تا پایان این مقاله با ما باشید.

طراحی سایت های شخصی :

این نوع طراحی سایت همان مدل پیشرفته شده وبلاگ می باشد که مدیر آن می تواند مطالبی در هر زمینه ای مثل : ورزشی ، خاطره ، اجتماعی ، اخبار و … بگذارد و کاربران نظر بدهند و امکانات خاصی ندارد.

طراحی سایت های شرکتی :

تمام سایت هایی که در زمینه هایی مثل فروشگاهی ، خدماتی ، شرکتی و صنعتی و … فعالیت می کنند در دسته این نوع سایت ها قرار می گیرند. در این نکلیه وب سایت هایی که در زمینه های شرکتی ، خدماتی ، صنعتی و فروشگاهی مشغول به فعالیت می باشد در این دسته جای می گیرند . در این نوع سایت ها مدیر سایت می تواند محصولاتی را برای فروش و خدماتی را ارائه کند.

طراحی سایت های خبری :

این نوع سایت ها (خبری) به معنای سایت های چند رسانه ای هستند. چند رسانه ای به سایت هایی گفته می شود که در قالب نوشته ، لینک ، تصویر ، فیلم و … می توان در آن مطلب گذاشت (که بیشتر برای سایت های خبری که ویدئو و … هم می گذارند استفاده می شود.)

طراحی سایت های شبکه اجتماعی :

دارای قابلیت های عضویت حرفه ای ، ارتقا به عضویت طلایی  ، یافتن دوست ، پست گذاشتن توسط کاربر ، پنل جداگانه هر عضو و … می باشد که معمولا جزء طراحی سایت حرفه ای است.

 

طراحی سایت های خود را به ما بسپارید.طراحی سایت ترنم باران

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

Want to join the discussion?
Feel free to contribute!

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *