طراحی سایت خود را به ما بسپارید

  • 0
طراحی سایت ترنم باران

طراحی سایت خود را به ما بسپارید

طراحی سایت خود را به گروهی بسپارید که همواره خود را با آخرین تکنیکهای طراحی وب سایت بروز می کند. آنالیز مشتریان، بازار هدف و کلمات کلیدی قبل از طراحی صفحات وب کمک زیادی به طراحی مناسب وب سایت شما می کند. طراحان با تجربه ایران اکسوز بهترین گزینه برای شما هستند .

طراحی سایت حرفه ای با موضوعات مختلف

– طراحی سایت های خبری
این نوع از سایت ها دارای شرایط ویژه ای هستند. سایت های خبری به سرعت بروز می شوند و باید دارای امکاناتی برای ارسال خبربه سایت (گذاشتن خبر در سایت) ، ارسال ایمیل به عنوان خبرنامه ، تعداد دفعات نمایش یک خبر ، اسلاید شو زیبا برای نمایش اخبار ویژه جدول لیگ برتر و خیلی امکانات دیگر باشد.
در زیر نمونه ای از کارهای شرکت در زمینه طراحی و راه اندازی سایت خبری را می بینید.

 

– طراحی سایت های شرکتی

سایت های شرکتی نیاز به برنامه نویسی ماژولهای خاص دارند. نحوه نمایش محصولات شرکت و یا امکان سفارش گیری توسط سایت و بحث خدمات پشتیبانی و خدمات پس از فروش ، عضو گیری و تایید عضویت اعضای سایت و برخی مسائل مربوط به دانلود کاتالوگ و لیست قیمت محصولات از جمله امکاناتی است که باید یک وب سایت داشته باشد.
در زیر نمونه ای از کارهای شرکت در زمینه طراحی و راه اندازی سایت یک شرکت بازرگانی را می بینید

 – طراحی سایت های حرفه ای

طراحی سایت حرفه ای تخصص ماست. یک وب سایت حرفه ای می تواند مهمترین سرمایه برای یک مدیر کسب و کار اینترنتی باشد که می تواند محصولات آن را به فروش برساند. این نوع سایت ها معمولا نیازمند برنامه نویسی حرفه ای نیز می باشد که کمی زمان بر است. اما طراحان خوب گروه طراحی سایت ترنم باران می توانند طراحی سایت های شما را به عهده داشته باشند.


نظر بدهید

آمار سایت