اصول طراحی سایت و سئو

طراحی سایت متریال

یکی از جدید و مدرن ترین سبک های طراحی سایت ، متریال material می باشد . اگر ما در نظر داشته باشیم طراحی سایت متریال را به شما بفهمانیم باید بگوییم متریال به نوع طراحی می گویند که از سایه روشن های شگفت انگیز و چیدمانی به صورت شبکه شبکه و به صورت باکس به علاوه استفاده از انیمیشن ها و افکت ها است.

کاربرد این سبک

یکی از دلایلی که باعث شده است این سبک در طراحی سایت به طور چشم گیری محبوبیت پیدا کند واکنش گرا یا ریسپانسیو بودن آن است. امروزه یکی از ملاک های برتری سایت ها از نظر کارشناسان طراحی سایت و یا گوگل واکنش گرا بودن آن است. ما در مقالات قبلی درباره سایت های ریسپانسیو صحبت کردیم.
یکی دیگر از این دلایل که باعث محبوبیت این نوع طراحی سایت است استفاده پیشرفته از اشکال سه بعدی ، سایه ها و رنگ های فوق العاده در این سبک است.

طراحی سایت حرفه ای

به کارگیری انیمیشن در این سبک

در این سبک طراحی سایت شما می توانید در کنار مطلب گذاشتن ساده در سایت آنها را با انیمیشن زیبا کنید. این کار باعث می شود که سایت شما جذاب باشد و خسته کننده نباشد. زمانی هم که کاربران وارد سایت شما می شوند از خواندن مقالات خسته نمی شوند و بلکه دوست دارند بیشتر در سایت بمانند.

گروه طراحی سایت حرفه ای ترنم باران می تواند نیازهای مشتریانی که از این سبک سایت ها می خواهند برآورده کند. گروه ترنم باران سابقه و تجربه زیادی در طراحی اینگونه سایت ها از نظر حرفه ای بودن و قیمت پایین را دارا می باشد.

 

طراحی سایت های خود را به ما بسپارید.طراحی سایت ترنم باران

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

Want to join the discussion?
Feel free to contribute!

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *