طراحی سایت گردشگری

طراحی سایت گردشگری

یکی از کاربردی ترین نکات در طراحی سایت حرفه ای این است که کاربر را برای خواندن مطالب بیشتر در سایت نگهدارید و با دیدن سایت توجهش را جلب کنید از آن کاربر یک مشتری بسازید.

اگر سایت جذاب و جلب توجه کننده ای داشته باشید قطعا می توانید کاربران را بدون آنکه ذره ای خسته شوند در سایت خود نگه دارید و از ورود او به سایت های دیگر جلوگیری کنید. برای این کار مقاله را تا پایان مطالعه کنید.

خانه طراحی سایت گردشگری

یکی از نکاتی که در صفحه اصلی طراحی سایت باید رعایت کنیم این است که تا جایی که امکان پذیر است مطالب را در صفحه اصلی قرار دهید تا ضمن اینکنه کاربر آسان مطالب را پیدا و بازدید کند اگر مطلب جدیدی هم وارد شد به سرعت آن را تشخیص بدهد. در صفحه اصلی نیز می توانید لینک سایتتان را قرار دهید.

محتوا و اطلاعات سایت را آپدیت کنید

افزودن مطالب و یا بروز کردن آن ها از اهمیت بسیاری برخوردار است. به ویژه در صفحه اصلی که در چشم کاربران قرار دارد. این کار به شرکت شما اعتبار هم می دهد و همچنین باعث می شود کاربران فکر کنند شما این کار را بلدید که درباره اش مقاله ذکر می کنید.

و همین طور ممکن است باعث کسب اعتماد کاربرانتان به سایت شما و همچنین به کیفیت و اصل بودن محصولاتتان بشود.پ

و آخرین مطلب :

چگونه در طراحی سایت گردشگری و مسافرتی موفق باشیم؟(خلاصه مقاله)

نکات اصلی که توجه مخاطب جلب می کند ، مطالب و به ویژه خدمات مثبت و مزایای سایت را در صفحه نخست ذکر کنید.
این نکات که در بالا ذکر شد ، نکاتی است که اگر رعایت کنید در طراحی سایت موفق می شوید و می توانید محصولات خود را به هر قیمتی که دوست داشتید بفروشید بدون آنکه کمی تبلیغات کنید.(البته فراموش نکنید که برای شناختاندن سایت به کابران در سال های اول نیاز به تبلیغات است)

 

طراحی سایت های خود را به ما بسپارید.طراحی سایت ترنم باران

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

Want to join the discussion?
Feel free to contribute!

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *