اصول طراحی سایت و سئو

  • 0
اصول طراحی سایت و سئو

اصول طراحی سایت و سئو

اصول طراحی سایت و سئو : اصولی که در سئو وجود دارد حدود ۲۰۰ مورد است که کسی نمی تواند همه ی آنها را رعایت کند پس هر کس چند اصل آن را که مهم تر از بقیه در طراحی سایت است انتخاب و فقط روی آنها کار می کند. سئو به طور کلی به دو بخش قسمت می شود : ۱- سئو داخلی ۲- سئو خارجی. سئوی داخلی هم بخش های متفاوتی دارد که شما باید در طراحی سایت های خود آنها را رعایت کنید. پس ما را تا آخر این مقاله یاری کنید.

طراحی سایت به صورت ریسپانسیو

سایت های خود را به صورت ریسپانسیو طراحی کنید. که کاربران راحت بتوانند با گوشی یا تبلت خود وارد سایت شوند و از امکانات مختلف بهره ببرند. امروزه طراحی سایت های ریسپانسیو نقش بسیار بسیار بسیار زیادی در سئو دارد.

به لینک های داخلی توجه کنید

لینک های داخلی مهم ترین سرمایه ی شما در طراحی سایت و سئو داخلی است. اگر از لینک ها و URL های درست و خوبی در پست ها و صفحات وب درست کنید دیگر جای نگرانی برای سئو نخواهید داشت. مثلا شما در این سایت هم لینک های داخلی را دیده اید مثل :

طراحی سایت حرفه ای

چند نکته کوچک

کلمات کلیدی انتخابی شما باید کلمه ای باشد که در پست هایتان تکرار شده باشد یا سایت های معتبری شما را با آن کلمه لینک کرده باشند مثلا کلمه کلیدی این سایت “طراحی سایت” و “طراحی سایت حرفه ای” است که سایت های زیادی ما را با این نام ها لینک کرده اند.از سرور و هاست قدرتمندی استفاده کنید.تصاویر صفحه اول سایتتان را کم حجم و با کیفیت قرار دهید زیرا سبک بودن سایت و زود بالا آمدن ان نیز جزء ملاک های گوگل است.

 

طراحی سایت های خود را به ما بسپارید.طراحی سایت ترنم باران


نظر بدهید

آمار سایت