چگونه طراحی سایت انجام میشود

  • 0
طراحی سایت چگونه انجام می شود ؟

چگونه طراحی سایت انجام میشود

اگر به عنوان صاحب یک شرکت خدماتی کوچک نیت ارائه دادن پروژه های طراحی سایت را برای مشتریان خود دارید، مدیریت زمان و بهره گیری درست از پروژه ، یکی از سخت ترین کارهای شما می باشد. به عنوان یک برنامه نویس و گرافیست بدون شک در راه حرفه ای شغلتان با پروژه هایی برخورد کرده اید که خیلی زمان بر بوده اند و ماه ها برای آن زمان صرف کرده اید.
عدم برنامه ریزی برای پروژه های شغلی همیشه گیجی و نگرانی هایی را در طراحی سایت به همراه دارد، ولی خیلی راحتی می توانید از این شرایط استفاده کرده و باعث رشد خود شوید و از این راه تجربه شغلیتان را افزایش دهید.

همیشه باید در طراحی سایت بودجه را مشخص کرد
یکی از دلیل های عدم موفقیت در طراحی سایت نامشخص بودن بودجه پروژه ، توسط طراحان سایت آن می باشد. پیش از شروع پروژه از مشتری های خودتان درباره ی هدف اصلی آن ها از طراحی سایت سوال کنید که آیا به فروشگاه اینترنتی نیاز دارند یا نه. بهتر این است که درباره ی بودجه ای که برای آن پروژه درنظر خود دارند نیز سوالاتی را بپرسید.
اگر از همان شروع کار با مشتری های خودتان در رابطه با این مسئله ها توافق نکنید ممکن است در حین انجام پروژه به مشکل برخورد کنید و پروژه را به طور کامل از دست دهید.

به داشتن برنامه ریزی در طراحی سایت دقت کنید
در طراحی سایت پس از آنکه بودجه نهایی و هدف مورد نظر خودتان را انتخاب کردید برای قرار گرفتن در راه درست باید وظیفه های هر یک از عضو های تیم را مشخص کرده باشید تا هر کسی متناسب با وظیفه خود عمل و طبق کارهایی که از او خواسته شده است قعالیت خود را شروع کند. برای بهبودی سرعت طراحی سایت و برای آنکه پروژه یکپارچه پیش برود بهتر این است که آن را به بخش های مختلف تقسیم کنید و برای هر قسمت مهلت پایان درنظر بگیرید.

تهیه جدول زمانی را در طراحی سایت خود جدی بگیرید
پس از مشخص شدن فهرست کارهایی که باید انجام شود و بعد از تقسیم وظیفه های اعضای تیم، بهتر این است که زمان اجرای پروژه در هر سطح را نیز مشخص کنید. پس از اینکه کارها و مرحله های مختلف برای تقسیم کردن کارها را مشخص کردید و وظایف هر یک از اعضای تیم را به او واگذار کردید هریک را به بخش های مختلفی تقسیم کرده و برای هرکدام زمان مشخصی را در نظر بگیرید تا همه ی کارهایتان طبق هدف و برنامه پیش رود.

 

طراحی سایت های خود را به ما بسپارید.طراحی سایت ترنم باران


نظر بدهید

آمار سایت