چگونه سرعت طراحی سایت خود را بسنجیم؟

  • 0
پیشرفت در کسب و کار اینترنتی

چگونه سرعت طراحی سایت خود را بسنجیم؟

در مقالات قبلی که ما درباره سئو و یا همان بهینه سازی سایت با شما صحبت کردیم گفتیم که یکی از ملاک های گوگل برای رتبه بندی سرعت بالا آمدن سایت است. اما در این مقاله قصد داریم چند وبسایت را که سرعت سایت شما را می سنجند و نشان می دهند به شما معرفی کنیم تا در این امر موفق شوید. پس لطفا تا پایان این مقاله همراه ما باشید.

سایت google pagespeed insights

این سایت یکی از آن دسته سایت هایی است که سرعت وبسایت شما را می سنجند و به شما می گویند و همان طور که از اسم آن مشخص است مربوط به شرکت گوگل می باشد این نرم افزار قدرتمند می تواند لیستی که ۱۰۰ مورد دارد را برای بهبود بخشیدن سرعت به سایتتان تهیه و به شما پیشنهاد کند. علاوه بر آن می توانید عکس هایی را با کیفیت باورنکردنی و حجم بسیار کم پیدا و دانلود کنید. به دلیل تحریم ایران این سایت فیلتر شده و باید با آی پی بجز ایران وارد این سایت بشوید.

طراحی سایت حرفه ای

سایت Yslow

این سایت هم یکی دیگر از سایت هایی است که سرعت وبسایت شما را می سنجد و بسیار شبیه به google pagespeed insights می باشد با این تفاوت که در این سایت می توان افزونه هم قرار داد و ساخت شرکت بزرگ یاهو است.

سایت Gtmetrix

این سایت نیز پر کاربرد ترین و کامل و جامع ترین سرعت سنج سایت است که می توانید در آن همه چیز را درباره سایتتان مثلا : مشکل سنگینی سایت و … بدانید. در واقع این سایت یک نوع آنالیزر است.

 

طراحی سایت های خود را به ما بسپارید.طراحی سایت ترنم باران


نظر بدهید

آمار سایت