مقالات

مقالاتچگونه طراحی سایت انجام میشود
طراحی سایت چگونه انجام می شود ؟
دیدگاه ها : بدون دیدگاه     ارسال شده در :  ۹۷/۰۱/۱۹      نویسنده :علی کمانکش

اگر به عنوان صاحب یک شرکت خدماتی کوچک نیت ارائه دادن پروژه های طراحی سایت را برای مشتریان خود دارید، مدیریت زمان و بهره گیری درست از پروژه ، یکی از سخت ترین کارهای شما می باشد. به عنوان یک برنامه نویس و گرافیست بدون شک در راه حرفه ای شغلتان با پروژه هایی برخورد

مزرعه لینک چیست؟
مزرعه لینک چیست؟
دیدگاه ها : بدون دیدگاه     ارسال شده در :  ۹۷/۰۱/۱۸      نویسنده :علی کمانکش

از موقعی که سئو کشف شد تا امروز تغییرات بسیار زیادی در آن انجامیده. با یک تغییری کوچک در الگوریتم های گوگل برخی از راه هایی که تا چند هفته پیش تاثیر بسیاری روی بالا بردن رتبه ی طراحی سایت در گوگل داشتن کلا از بین رفتند و اومدن برای سئو سایت از مزرعه ای از لینک که تعداد بسیار زیادی لینک را دارا می باشد استفاده کردند که بدون شک روش شگفت انگیزی است.

اشتباهات رایج در طراحی سایت
اصول طراحی سایت
دیدگاه ها : بدون دیدگاه     ارسال شده در :  ۹۶/۰۲/۱۲      نویسنده :علی کمانکش

امروزه با پیشرفت انسان ها در حوزه اینترنت هر روزه تعداد زیادی سایت طراحی می شوند. اما همه این سایت ها به طور استاندارد نیستند و بسیاری از قوانین طراحی سایت را رعایت نکرده اند.

چگونه سرعت طراحی سایت خود را بسنجیم؟
پیشرفت در کسب و کار اینترنتی
دیدگاه ها : بدون دیدگاه     ارسال شده در :  ۹۶/۰۲/۰۹      نویسنده :علی کمانکش

در مقالات قبلی که ما درباره سئو و یا همان بهینه سازی سایت با شما صحبت کردیم گفتیم که یکی از ملاک های گوگل برای انتخاب سایت برتر و رتبه بندی آنها سرعت بالا آمدن سایت است. اما در این مقاله قصد داریم چند وبسایت را که سرعت سایت شما را می سنجند و نشان می دهند به شما معرفی کنیم تا در این امر موفق شوید. پس لطفا تا پایان این مقاله همراه ما باشید.

طراحی سایت اطلاعات مکان های تفریحی
دیدگاه ها : بدون دیدگاه     ارسال شده در :  ۹۶/۰۲/۰۸      نویسنده :علی کمانکش

با افزایش چشم گیر کاربران در حوزه اینترنت افراد اغلب برای رفتن به مسافرت تفریحی یا اماکن تفریحی درون شهری به وبسایت هایی که اطلاعاتی را درباره این مکان ها قرار می دهند مراجعه می کنند. و ترجیح می دهند آن مکان را در فضای مجازی جستجو و اطلاعاتی درباره مکان دقیق ، عکس و امکانات کسب کنند.

کارهایی که باید و نباید در طراحی سایت انجام دهیم
طراحی سایت ترنم باران
دیدگاه ها : بدون دیدگاه     ارسال شده در :  ۹۶/۰۲/۰۷      نویسنده :علی کمانکش

در این مقاله در سری مقالات ترنم باران : “آموزش تولید محتوا” به نکاتی که در طراحی سایت باید و نباید آنها را رعایت کنیم می پردازیم. پس لطفا برای بهتر شدن سایتتان در گوگل و موفقیت شما در طراحی سایت تا پایان این مقاله با ما باشید.

طراحی سایت متریال
اصول طراحی سایت و سئو
دیدگاه ها : بدون دیدگاه     ارسال شده در :  ۹۶/۰۲/۰۶      نویسنده :علی کمانکش

یکی از جدید و مدرن ترین سبک های طراحی سایت ، متریال material می باشد . اگر ما در نظر داشته باشیم طراحی سایت متریال را به شما بفهمانیم باید بگوییم متریال به نوع طراحی می گویند که از سایه روشن های شگفت انگیز و چیدمانی به صورت شبکه شبکه و به صورت باکس به علاوه استفاده از انیمیشن ها و افکت ها است.

درآمد طراحی سایت های ایرانی
طراحی سایت دو زبانه
دیدگاه ها : بدون دیدگاه     ارسال شده در :  ۹۶/۰۲/۰۳      نویسنده :علی کمانکش

در مقاله قبلی قول دادیم که لیست برخی سایت هایی را که کسب درآمد از راه طراحی سایت می کنند را به شما معرفی کنیم و در این مقاله هم قصد این کار را داریم.

چگونگی کسب درآمد از سایت
طراحی سایت حرفه ای
دیدگاه ها : بدون دیدگاه     ارسال شده در :  ۹۶/۰۲/۰۲      نویسنده :علی کمانکش

در این مقاله قصد داریم برای شما توضیح دهیم که چگونه می توان از سایت ها کسب درآمد کرد؟ چقدر؟ در چه مدت زمانی؟ با چه سرمایه ای؟ و با رعایت چه نکاتی؟ خوب ما در این مقاله جواب همه ی این سوالات را در زمینه طراحی سایت طوری بیان می کنیم که چیزی قلم نیفتد مثلا : چگونگی ، میزان درآمد ، میزان سرمایه ، نکات و مثال زدن برخی سایت های که کسب درآمد خوبی دارند.

خوبی ها و مضرات به کارگیری از قالب آماده در طراحی سایت
سه نکته در طراحی سایت ریسپانسیو
دیدگاه ها : بدون دیدگاه     ارسال شده در :  ۹۶/۰۲/۰۱      نویسنده :علی کمانکش

اگر شما قصد دارید یک طراحی سایت راه اندازی دارید باید برای رسیدن به موفقیت و هدف در انتخاب نرم افزار خود دقت زیادی به کار ببرید. وقتی که شما برای طراحی سایت خود نتیجه می گیرید از قالب های آماده ای که در بسیاری از سایت ها به صورت رایگان وجود دارد استفاده کنید ، قالب های خیلی خیلی خیلی زیاد و با موضوعات متنوع در پیش رو دارید.

آمار سایت