طراحی سایت ترنم باران » طراحی سایت حرفه ای

» طراحی سایت حرفه ای

طراحی سایت حرفه ای

نیاز کسب و کارها به طراحی سایت حرفه ای

با توجه به افزایش چشمگیر آمار استفاده از اینترنت در جهان ، این فضا به یک بستر مناسب جهت ارائه خدمات و همچنین ارتباط می باشد. این روزها داشتن یک سایت حرفه ای یکی از مهم ترین نیاز های هر شرکت و یا هر واحد تجاری و کاری به شمار می آید ، زیرا می توان ادعا کرد این راه کم هزینه ترین و بهترین راه برای تبلیغات و فعالیت در زمینه معرفی و فروش محصول است. شما این امکان را دارید که با ایده های خود یک سایت راه اندازی کرده و گامی متفاوت برای رسیدن به اهداف خود بردارید. یک سایت حرفه ای تاثیر زیادی بر رونق گرفتن کسب و کار شما و شرکت شما خواهد داشت. سایت ها می توانند نقش برجسته ی در جذب کردن مشتری داشته باشند. امروزه اینترنت به یک بازار مجازی تبدیل شده که شما می توانید با شروع طراحی سایت حرفه ای و سپردن آن به طراحی سایت ترنم باران سهمی از این بازار داشته باشید.

این روز ها دیگر تنها داشتن یک سایت نمی تواند کافی باشد ، سایتی مناسب کسب و کار و رونق آن است که این توانایی را داشته باشد که شما را به اهدافتان برساند. یک سایت حرفه ای به سایتی گفته می شود که مدرن باشد و علاوه بر داشتن گرافیک ، سادگی ، رابط کاربری ، امنیت و سرعت بالا بتواند سئو و نرخ تبدیل بازدید کننده به مشتری را نیز در خود داشته باشد. ما در شرکت ترنم باران چیزی فراتر از یک سایت برای شما طراحی و راه اندازی می کنیم. قطعا در رعایت این موارد در وب سایت حرفه ای ، نیازمند داشتن متخصصان در حوزه وب و اینترنت می باشد که گروه ترنم باران با داشتن این تیم متخصص به دنبال رونق بخشیدن به کسب و کار شما است.

طراحی سایت حرفه ای خود را به تیم متخصص و حرفه ای طراحی سایت ترنم باران بسپارید.
تماس تلفنی : ۰۹۱۲۲۱۰۱۷۶۷ تلگرام و واتس اپ : ۰۹۳۶۷۵۴۰۶۱۷

ویژگی های یک وب سایت حرفه ای

در لیست نتایج گوگل جزء سایت های اول باشد.
سرعت بارگذاری بسیار بالایی داشته باشد.
از گرافیک جذاب به خوبی در طراحی هر سایت حرفه ای به خوبی استفاده می شود.
دسترسی کاربر به بخش های سایت آسان است.
سایت حرفه ای در تمامی دیوایس های کامپیوتر ، گوشی ، تبلت و … صحیح و با وضوح کامل نمایش داده می شود.
بیش تر صفحات وب سایت در گوگل نمایش داده می شوند.
دامنه این سایت ها قابل دسترسی آسان است و یک کلمه سخت نیست.

ویژگی های سایت حرفه ای

چرا طراحی سایت حرفه ای را به ترنم باران بسپاریم؟

در واقع طراحی سایت حرفه ای را به جای آنکه به چشم یک هزینه به آن نگاه کنیم می توانیم یک سرمایه گذاری محسوب کنیم ، چون این مسئله در کسب و کار و درآمدزائی شما تاثیر مستقیم گذاشته و موجب کسب اعتبار شرکت شما می باشد. در طراحی و راه اندازی یک سایت حرفه ای تنها کدنویسی و طراحی سایت کافی نیست بلکه باید فراتر از آن رفت و مهارت در کدنویسی و تسط بر طراحی و راه اندازی سایت فقط این پروسه را سرعت می بخشد و کیفیت طراحی را بالا می برد.

برخی از خصوصیات طراحی سایت حرفه ای :

گرافیک بسیار جذاب و کاربر پسند
بارگذاری صفحات سایت با سرعت بالا
واکنش گرا
دارای امنیت
محتوای باکیفیت
سازگاری با تمام مرورگر ها
دسترسی کاربر با چند کلیک به تمام بخش های سایت
طراحی سایت حرفه ای به نیاز شما و مشتریان شما بستگی دارد. یک از خصوصیت های سایت حرفه ای این است که بر اساس نیاز های مشتری طراحی می شود. از ملزومات یک وب سایت حرفه ای بالا بردن نرخ تبدیل و مبحث سئو می باشد. تمامی تمرکز طراحی سایت توسط ترنم باران بر افزایش نرخ تبدیل است. نرخ تبدیل به این معناست که شما تا چه میزان می توانید بازدید کننده های سایت خود را به مشتری تبدیل کنید و آنها را مجاب کنید تا محصولات شما را خریداری کنند.

به همین دلیل یک طراح سایت حرفه ای همه ی جنبه های حرفه ای سایت مانند : سرعت بارگذاری سایت ، سئو ، گرافیک جذاب ، طراحی رابط کاربری و امنیت راهکار هایی را ارائه می کند که در پایان پروسه طراحی وب موجب نتیجه گرفتن سایت و رونق کسب و کار در فضای وب و اینترنت خواهد شد.

شرکت ترنم باران به عنوان شرکتی موفق و مطرح در طراحی و بهینه سازی سایت این امکان را برای شما فراهم می آورد تا از تمامی موارد فوق در سایت خود بهره مند شده و در نهایت با سئو و بهینه سازی سایت ، بازدید سایت شما افزایش یافته و نرخ تبدیل بازدیدکننده به مشتری شما نیز افزایش پیدا کند.

سئو در طراحی حرفه ای سایت

طراحی سایت لازم اما ناکافی!

یک وبسایت خوب و حرفه ای به سایتی گفته می شود که توانایی نمایش هر چه بهتر مطالب و محتوای شما را به مخاطب داشته باشد و نه تنها مخاطب را مجذوب سایت شما کند ، بلکه به ساده ترین روش به مطالب دلخواهش در سایت دسترسی داشته باشد. یک سایت حرفه ای با سرعت بالا بارگذاری می شود و در دیوایس های مختلف به خوبی نمایش داده می شود. برای مثال وقتی کاربری از طریق تلفن همراه وارد سایت شما می شود ، در صورتی که سایت شما واکنش گرا نباشد ، سایت شما با چیدمانی درهم به نمایش در خواهد آمد و اگر سایت شما به طور حرفه ای طراحی شده و واکنش گرا باشد ، در تمامی دیوایس ها از جمله تلفن همراه سایت شما به بهترین شکل نمایش داده خواهد شد.

یکی از خصوصیات سایت های حرفه ای که توسط طراحی سایت ترنم باران طراحی و توسعه داده می شوند ، کسب نتیجه عالی در گوگل است. همین موضوع می تواند به تنهایی باعث افزایش ترافیک سایت شما شود. بدیهی است سایتی که بازدیدکننده نداشته باشد به هیچ دردی نمی خورد. تیم ترنم باران آماده است تا در صورت لزوم برای بهبود کسب و کار شما خدمات سئو و بهینه سازی سایت را ارائه کند.
برای این منظور به صفحه مربوط به سئو سایت مراجعه کنید.

همیشه این موضوع را در نظر بگیرید که حتی اگر شما از نظر امکانات دارای بهترین سایت جهان باشید ، به تنهایی هیچ ارزشی ندارد و برای رونق و بهبود کسب و کار کافی نخواهد بود و شما باید محتوای حرفه ای خود را تولید و در وب سایت خود قرار دهید. متخصصان سئو و طراحی وب سایت شرکت ترنم باران پس از تحویل سایت و اتمام طراحی حرفه ای در کنار شما هستند و شما را در مسیر بهینه سازی سایت راهنمایی می کنند.

شرکت طراحی وب سایت ترنم باران با متخصصانی که در زمینه طراحب سایت به صورت حرفه ای و سئو دارد می تواند در تمام مسیر موفقیت کسب و کار شما در کنارتان باشد. جهت مشاوره رایگان با ما تماس بگیرید.

نرخ تبدیل یا سئو در طراحی سایت حرفه ای؟

پیش از آنکه به این موضوع بپردازیم لازم است در ابتدا با فرآیند فروش و برند سازی در فضای وب آشنا شویم ، همه رسانه ها در محیط اینترنت باید مراحل زیر را طی کنند :
افزایش بازدید سایت به صورت هدف دار – که از طریق سئو و بهینه سازی سایت در گوگل انجام می شود –
نگهداشتن بازدید کننده در سایت و ایجاد علاقه برای دنبال کردن وب سایت حرفه ای
تبدیل بازدیدکننده به مشتری سایت
هر سایتی که در این سه مرحله موفق باشد ، یک سایت حرفه ای خواهد داشت و می تواند کسب و کار خود را به طور چشمگیری رونق بخشد. سئو و بهینه سازی سایت از چند جنبه اهمیت دارد که مهم ترین آن این است که می تواند به صورت رایگان کاربران هدفمند زیادی را به سایت شما آورده و شما را در این موقعیت قرار دهد تا با استفاده از تکنیک های خاصی ، آن کاربر را به مشتری تبدیل کنید. بنابراین با استفاده از بهینه کردن سایت می توانیم ترافیک قابل توجهی از گوگل دریافت کنیم و این موضوع تاثیر مستقیمی در افزایش مشتریان ما و موفقیت طراحی سایت حرفه ای ما دارد. سئو وابستگی زیادی به نحوه طراحی و راه اندازی وب سایت دارد ، به طوری که به دلیل سنگین بودن رقابت در سئو و بهینه سازی سایت ، فقط شرکت های حرفه ای از پس این کار بر می آیند.

نرخ تبدیل :

نرخ تبدیل یا در واقع CRO مخفف واژه Conversion Rate Optimization می باشد و به معنای آن است که سایت حرفه ای شما تا چه حد می تواند مراجعه کنندگان به سایت را به مشتری برای شرکت شما تبدیل کند. در علم نرخ تبدیل مخاطب به مشتری ، باید خود را جای مخاطب قرار داده و وارد سایت شویم. سپس تمامی مواردی که می خواهیم تا به سایت اعتماد کنیم ، از سایت خرید کنیم و به طور کلی تمام مواردی که ممکن است برای ما لازم باشد را یادداشت کنیم. سپس با رعایت آن موارد می توانیم نرخ تبدیل سایت خود را بالا برده و طراحی حرفه ای تری نسبت به سایت های دیگر داشته باشیم.

تیم طراحی سایت ترنم باران ، با داشتن نیرو های متخصص در زمینه طراحی وب سایت حرفه ای ، سئو و بهینه سازی سایت آماده ارائه خدمات به شما می باشد.
سفارش طراحی سایت حرفه ای

طراحی سایت های خود را به ما بسپارید. طراحی سایت ترنم باران