چند نکته روانشناسی که خوب است در طراحی سایت بدانید

  • 0
طراحی سایت حرفه ای ترنم باران

چند نکته روانشناسی که خوب است در طراحی سایت بدانید

چند نکته روانشناسی که خوب است در طراحی سایت بدانید : ما می توانیم در طول طراحی سایت با دقت و رعایت بعضی نکات کوچک طراحی سایت موفق تری داشته باشید. نکاتی که ما امروز در این مقاله می گوییم فقط برای بالا بردن دانش برنامه نویسی شما است و به این معنا نیست که اگر این نکات را رعایت نکنید در طراحی خود دچار مشکل می شوید.
برای بالا بردن دانش برنامه نویسی خود تا آخر این مقاله را بخوانید و نکات را مو به مو رعایت کنید.
طراحی سایت خود را طوری استارت بزنید که اعتمادتان را بالا ببرد.
وقتی یک بازدیدکننده وارد وب سایت شما می شود ، باید با یکسری کارها اعتماد او را به دست آورید تا او هم به شما اعتماد کند و کار خود را به شما بسپارد. ابتدا خود را به طور کامل به کاربرتان معرفی کنید و مطالبی در وب سایت خود  قرار دهید که برای مخاطب جالب باشد.
در طراحی سایت خود از طرفند پاسخگویی آنلاین یا پشتیبانی آنلاین استفاده کنید و مشکل کاربران سایتتان را حل کنید.
در نظر داشته باشید که حتما آدرس دفتر شرکتتان ، شماره تلفن و ایمیل و … را در قسمت تماس با ما ی سایتتان درج کنید. تا کاربران بدانند که شرکت شما از آن شرکت های ۲،۳ هفته ای نیست. پس بدانید با کاربران زبلی در ارتباطید و آدرس و شماره قلابی ندهید.

طراحی سایت حرفه ای

دو نکته ی آخر در طراحی سایت

در طراحی سایت خود از طراحی ساده ای استفاده کنید. مثلا بخش مقالات یا سفارش آنلاین را جایی قرار دهید که کاربر بتواند به راحتی آن را بیابد و در سایت شما سردرگم نشود.
از طرفند رنگ ها هم در طراحی سایت استفاده کنید. برای مثال : اگر لوگوی شما بنفش و سبز است ، سعی کنید عکس ها و منو ها را هم بنفش و سبز کنید.

طراحی سایت های خود را به ما بسپارید.طراحی سایت ترنم باران


نظر بدهید

آمار سایت