طراحی سایت ترنم باران - مقالات » اصول سئو در طراحی سایت حرفه ای

» اصول سئو در طراحی سایت حرفه ای

تاریخ انتشار : ۱۳۹۸/۱۰/۰۸

وب سایتی که اصلا برای گوگل یا سایر موتور های جستجو بهینه نشده باشد ، مثل یک دفترچه یادداشت الکترونیکی عمل می کند که فقط شما آن را می خوانید و افراد دیگر به آن دسترسی ندارند. برای اینکه سایت طراحی سایت حرفه ای شما مخاطب مورد نظر خود را پیدا کند و بتوانید شناخته شوید و از مزایای داشتن سایت بهره مند شوید ، باید با اصول سئو و نحوه به کارگیری آن در سایت آشنا باشید. به کار گرفتن اصول بهینه سازی سایت رتبه سایت شما در موتور های جستجو را بهبود می بخشد و برای شما کاربران بیشتری به همراه می آورد و به مراتب فروش شما بیش تر از قبل خواهد شد.

سئو به چه فرآیندی گفته می شود؟
. فرایند بهینه سازی سایت ، زمان بر است و به طور مستمر باید اجرا شود. این فرآیند از انتخاب کلمه کلیدی و آنالیز کردن سایر رقبا در کلمه کلیدی انتخاب شده آغاز می شود. در این فرایند با استفاده از روش هایی که شامل نحوه برنامه نویسی سایت ، محتوای به روز شده مرتبط با کلمه کلیدی ، ایجاد لینک به سایت (بک لینک) و … استفاده شده و باعث افزایش کاربران شما خواهد شد. طراحی سایت حرفه ای گروه ترنم باران همه ی اصول سئو را در نمونه کارهای خود رعایت کرده و سایت های طراحی شده توسط ما ، دارای اصول سئو و نکات بهینه سازی سایت در گوگل می شود.

سئو چیست؟
سئو (seo) مخفف کلمه search engine optimization و به معنای بهبود بخشیدن سایت برای بالا آمدن در نتایج گوگل است ، یعنی انجام تمامی کارهایی است که باعث بهبود رتبه سایت شما در نتایج گوگل و سایر موتورهای جستجو می شود. عامل هایی که در بهینه سازی وب سایت شما تاثیرگذار است را به دو بخش اصلی می توان تقسیم نمود :۱- عوامل داخلی ۲- عوامل خارجی.
بهینه سازی سایت بیش تر روی عوامل داخلی تکیه می کند و با بهینه سازی ساختار کلی سایت و قالب سایت سعی دارد وضع سایت شما در موتور جستجوی گوگل بهینه کند.

عوامل تاثیر گذار در سئو طراحی سایت حرفه ای :
۱- نحوه طراحی سایت – که شامل کد نویسی سایت ، سرعت بارگذاری ، طراحی رابط کاربری ، نحوه قرار گیری محتوا در سایت و … می شود –
۲- محتوای سایت – که شامل تمامی مطالب ، مقالات ، محتوای صفحات سایت شما و هرچیزی که در سایت خود قرار می دهید می شود –
به همین دلیل است که هیچ کسی حتی اگر متخصص بهینه سازی سایت نیز باشد نمی تواند به تنهایی موجب بهبود وضعیت و رتبه ی سایت در گوگل شود. باید به این نکته نیز توجه نمود که شما علاوه در طراحی سایت حرفه ای متناسب با اصول سئو به تولید محتوای با کیفیت نیز نیاز خواهید داشت. در واقع این دو عنصر طراحی سایت و محتوای سایت هستند که در بهینه سازی سایت به شما کمک می کنند. بنابراین بهینه سازی سایت ، فرآیندی است که به تمامی عناصر سایت وابسته است و باعث بهبود رتبه سایت شما در گوگل خواهد شد که این موضوع نیز تاثیر مستقیمی بر بهبود کسب و کار شما دارد.

چرا سئو مهم است؟
بدیهی است که گوگل و سایر موتور های جستجو الگوریتم های خود را هر لحظه بروز می کنند اما اصول سئو ، قوانین و مقررات نسبتا ثابتی هستند که تغییر الگوریتم ها تاثیری روی آنها نخواهد گذاشت و به کارگیری اصول سئو باعث بهبود رتبه سایت شما در گوگل خواهد شد. متخصصان حرفه ای سئو در طراحی سایت ترنم باران ، در کنار به کار گیری اصول اولیه سئو در تمامی سایت های طراحی شده ، به طور مستمر تغییرات الگوریتم های گوگل را بررسی کرده تا بتوانند خدمات بهتری به مشتریان ارائه دهند.

ادامه دارد…