نقش لینک ها در طراحی سایت و سئو

  • 0
تبادل لینک در طراحی سایت

نقش لینک ها در طراحی سایت و سئو

امروز می خواهیم شما را با نقش فوق العاده لینک ها در طراحی سایت و حتی سئو آشنا کنیم. آماده اید؟

لینک ها در طراحی سایت شما نقش خیلی موثری دارند که شما می توانید از آنها برای انتقال کاربر از صفحه اصلی سایت خود به دیگر صفحات وب استفاده لازم را ببرید. اگر لینک ها در طراحی سایت نبودند همه طراحان سایت به مشکل می خوردند و دیگر سایت معنی نداشت و همه مجبور بودند که همه مطالب خود را در صفحه اصلی قرار دهند و چون سایت دیگری یا گوگل نمی توانست به سایت آنها لینک دهد هیچ کس سایتش را نمی شناخت و مجبور بود تبلیغات کند.

اما فعلا لینک ها هستند و ما مجبور به انجام این کار ها نیستیم.

نقش لینک در صفحاتsingle

صفحات single صفحاتی هستند که مطالب سایت شما در آنجا نشان داده می شوند در طراحی سایت نباید این نکته را فراموش کرد که در آخر مطالب مکانی برای مطالب مرتبط قرار دهند. این لینک های مطالب مرتبط بسیار در طراحی سایت و سئو سایت تاثیر زیادی دارد.

نقش لینک در تبادل لینک ها

اگر مدت زیادی است که سایت دارید حتما در بخش نظرات خود دیدید که بعضی ها می گویند بیایید تبادل لینک کنیم. شما در این مواقع باید زرنگ باشید و بروید و سایت آنها را به دقت هر چه تمام تر مشاهده کنید به مطالب ، تعداد بازدید ، رنکینگ الکسا ، محبوبیت او در گوگل و سال تاسیس آن سایت دقت کنید. تعداد بازدید در روز حداقل ۱۰۰ بازدید از سایت شما بالاتر باشد ، مطالب را به صورت مرتب و به درد بخور بگذارد از یک نکته کلیدی در مطالب استفاده کند. رنکینگ الکسا آن حدود ۲۰۰۰۰ یا کمتر در ایران باشد. سال تاسیس آن حداقل ۲ سال باشد و برای دیدن محبوبیت آن سایت در گوگل نام سایت را در گوگل جستوجو می کنیم اگر سایت اول بود یعنی محبوبیت دارد اگر دوم و یا حتی … بود آن سایت به درد نمی خورد. در تبادل لینک با سایت های دیگر باید زرنگ باشید زیرا با تبادل لینک امتیاز سایت ها نصف می شود یعنی اگر سایت شما ۱۰۰ و سایت دیگری ۱۲۰ امتیاز باشد شما ۱۰ امتیاز سود می کنید اما اگر امتیاز سایت شما بیشتر باشد ضرر می کنید

نتیجه : از لینک در طراحی سایت خود استفاده لازم و بهینه را ببرید و در تبادل لینک کوشا باشید.

طراحی سایت های خود را به ما بسپارید.طراحی سایت ترنم باران


نظر بدهید

آمار سایت