سه کار که باید در زمان طراحی سایت های ریسپانسیو رعایت کنیم

  • 0
سه نکته در طراحی سایت ریسپانسیو

سه کار که باید در زمان طراحی سایت های ریسپانسیو رعایت کنیم

به این خاطر که در طراحی سایت های ریسپانسیو به مشکلی برخورد نکنید به این سه نکته توجه کنید. اگر فکر می کنید که در این باره نیازمند ذهنیت بیشتری هستید تا پایان این مقاله ما را یاری کنید. ولی اگر که ذهنیت و اطلاعات مختصری در زمینه طراحی سایت به این صورت دارید به شما پیشنهاد می شود که این مقاله را از دست ندهید تا دچار مشکل نشوید.

امکان زوم کردن کاربر را به هیچ وجه بر ندارید

اگر شما هم جزء آن دسته از طراحان سایتی هستید که از زوم غیر فعال در طراحی سایت خود استفاده می کنید ، باید بهتان بگویم که به شدت در اشتباه بوده اید. و اگر هم قصد دارید سایت جدیدی درست کنید حتما به طراح سایتتان این مطلب را گوش زد کنید. چون وقتی کاربران با تلفن همراه وارد سایت شما می شوند نوشته ها بسیار کوچک هستند و کاربران نیاز به زوم برای دیدن نوشته های سایت شما دارند. اگر شما این امکان را از آنان بگیرید مانند آن است که آزادی در سایت را از آنان گرفته اید و کاربران در سایت شما کلافه می شوند.

طراحی سایت حرفه ای

رفتار کاربران سایتتان را زیر نظر بگیرید و با آن آشنا شوید

بعضی افراد بی تجربه در زمینه ی طراحی سایت آن قدر در فکر ریسپانسیو کردن سایت غرق می شوند که دیگر به فکر کاربرانی که با لبتاپ یا کامپیوتر وارد می شوند نیستند در واقع می توان گفت می آیند چشم را درست کنند ابرو را هم خراب می کنند. یک طراح سایت موفق باید همه کاربرانی را که از طریقه های گوناگون وارد سایت می شوند را در نظر داشته باشد تا بتواند یک سایت مورد قبول همگان را به صاحبش تحویل نماید.

مسیر یابی کاربران سایت شما

این نکته را نیز فراموش نکنید که نباید کاربر را در سایتتان گیج و مبهوت کنید مثلا اگر منو های شما خیلی زیاد هستند از قابلیت منوی کشویی استفاده کنید. چون اگر تعداد زیادی منو در یک صفحه باشد نه تنها زشت می شود بلکه کاربر احساس خفگی می کند. پس از منو های کشویی در طراحی سایت استفاده کنید تا هم وبسایت زیبا و مورد قبول کاربران داشته باشید. امید وارم در بازاریابی و فروش محصولات خود به صورت آنلاین موفق بوده و آینده هم در صدر جدول فروش باشید.

 

طراحی سایت های خود را به ما بسپارید.طراحی سایت ترنم باران


نظر بدهید

آمار سایت