طراحی سایت استاتیک و داینامیک

دو دسته طراحی سایت

امروزه شرکت های زیادی در زمینه طراحی سایت پدید آمده اند که هر یک روشی را در پیش دارند و یک نوع سایت و به شکل متفاوتی طراحی می کنند اما طراحی سایت تقریبا در همه جای دنیا به دو دسته مهم استاتیک و داینامیک تقسیم بندی می شوند.در این مقاله قصد داریم این دو نوع را برای شما توضیح و ویژگی ها و بدی های آنها را برایتان بگوییم در آخر هم این سوال که ترنم باران از کدام نوع طراحی استفاده می کند.

طراحی سایت استاتیک

این روش برای سایت هایی که یک صفحه ایستا و یا ثابت دارند و به عبارتی نیاز به بروز رسانی ندارند استفاده می شود.
این روش به این صورت است که یک برگه ی html و css طراحی کرده و روی سرور قرار می دهیم که این سایت هیچ کنترل پنلی ندارد و فقط باید مطالب خود را از قسمت کد نویسی تغییر دهید.

طراحی سایت حرفه ای

طراحی سایت های داینامیک

این نوع سایت ها بر خلاف سایت های استاتیک تند و تند در حال بروز رسانی می باشند. مثلا سایت های خبری ، تجاری ، شبکه اجتماعی و … .
این روش علاوه بر html و php , css نیز دارند و دارای کنترل پنلی هستند که مدیر سایت می تواند بدون هیچ دانش برنامه نویسی مطالب خود را در آن بگذارد.
علاوه بر آن اداره گروهی سایت هم در این روش امکان پذیر است.

ترنم باران از چه روشی استفاده می کند؟

گروه طراحی سایت ترنم باران می تواند با طراحان حرفه ای در حوزه سایت برای شما به هر دو شکل سایت طراحی کند و این به نظر شما بستگی دارد که کدام یک را بخواهید. البته این را هم بدانید که قیمت سایت های داینامیک بیشتر از سایت های استاتیک است.

 

طراحی سایت های خود را به ما بسپارید . طراحی سایت ترنم باران

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

Want to join the discussion?
Feel free to contribute!

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *