روش مناسب برای طراحی سایت

چه روشی در طراحی سایت مناسب تر است؟

در نظرسنجی که از کاربران شده است ، روش های برتر طراحی سایت به شکل زیر است:

امروزه با تغییرات و بروزرسانی های پی در پی و تند و تند مرورگر ها ، گوشی ها و تبلت ها و علم طراحی سایت ، شرکت هایی که سایت طراحی می کنند کارشان بسیار سخت تر از قبل گردیده زیرا باید تند تند خود را با تکنولوژی های روز بروز کنند. در طی ماه های اخیر علم طراحی جدیدی که مورد پسند بیش از حد کاربران قرار گرفته وارد بازار طراحی سایت شد.

طراحی سایت های دوبعدی :

طراحی سایت دو بعدی که (فلت) هم نامیده می شود ، یک روش طراحی است که طرفداران زیادی پیدا کرده است .با این روش ، کسی که سایت را طراحی می کند با استفاده از رنگ های متفاوت قسمت های سایت را تفکیک و جداسازی می کند ، و در این روش از سایه باکس ها و یا بُعد استفاده نمی شود ، امروزه طراحی سایت ها به روش سردرگم کننده زیاد مورد توجه قرار نمی گیرد و فضای سفید یا خالی بیشتری نسبت به قالب های قدیمی به چشم می آید.

بهتر است این را هم بدانید که شرکت مایکروسافت برای اولین بار از این روش استفاده کرده است.

طراحی سایت های ریسپانسیو :

به دلیل رایج شدن گوشی کم کم pc ها کنار گذاشته شده و بیش از نیمی از کاربران حوزه اینترنت از تبلت و … استفاده می کنند و اگر فرض کنیم که سایت شما با این نوع دستگاه ها سازگاری نداشته باشد می توان گفت بیش از نیمی از کاربران خود را از دست می دهد . در مطالب قبل بسیار درباره ی طراحی این نوع سایت ها صحبت کردیم و گفتیم که یکی از نکات مهم در انتخاب سایت شما توسط گوگل (سئو) ریسپانسیو بودن سایت یا همان سازگاری با تبلت و گوشی و … است.

با حفظ این نکات که در بالا ذکر شد می توانید کسب و کار خوبی با طراحی سایت حرفه ای داشته باشید.

 

طراحی سایت های خود را به ما بسپارید.طراحی سایت ترنم باران

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

Want to join the discussion?
Feel free to contribute!

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *