طراحی سایت حرفه ای ترنم باران

مطالب چه نقشی در موفقیت طراحی سایت دارند؟

لازم است بدانید که یکی از کاربردی ترین و مهم ترین نکات در موفقیت طراحی سایت مطالب درون سایت است. و ما هم قصد داریم در این مقاله به بررسی و تجزیه ۳ رکن مهم در تولید محتوا برای سایت بپردازیم. و به همین خاطر از شما درخواست دارم تا پایان این مقاله با ما باشید.

نخستین قدم :

اولین کار برای رسیدن به کسب و کار از طریق محتوا ، قرار دادن مطالبی مربوط به کلمات کلیدی طراحی سایت باشد. بهتر است بگوییم مطالب درونی یک سایت مهم ترین و تاثیر گذارترین نکته در سئو یک سایت است. و به علاوه آن نیز مطالب کاربردی و جدید در بالا بردن بازدید سایت نیز تاثیرگذار است.

قرار دادن مطالب سایت در شبکه های اجتماعی :

مطالب سایت اگر بسیار کاربردی و مهم هم باشند ولی به دید کاربران و بازدید کنندگان هم نرسد آن طراحی سایت هیچ فایده ای ندارد. پس برای آنکه مطالب سایت خود را به دید کاربرانتان برسانید نیاز دارید که آنها را در جایی قرار دهید که کاربران بسیاری در آنجا هستند. شبکه های اجتماعی بهترین گزینه برای قراردادن مطالب سایت شماست و شما با اینکار با یک تیر دو نشان می زنیدو. هم برای سایت خود بازدید جمع می کنید و هم سایتتان را در گوگل محبوب می کنید زیرا یکی دیگر از ملاک های گوگل لینک دادن سایت های مهم به سایت شما است.

قرار دادن مطالب در فروم ها بهتر از شبکه های اجتماعی است :

شما با قرار دادن مطالب سایت خود در شبکه های اجتماعی همه نوع کاربری را به سایت خود می آورید چون در شبکه های اجتماعی کاربران خاصی رفت و آمد نمی کنند و ممکن است از ۱۰۰ نفری که وارد سایت شما می شوند فقط ۵ نفر از آنها به درد شما بخورد. ولی فروم های مشهور چون دسته بندی موضوعی دارند می توانید وارد موضوع مربوط به سایت خود شوید و مطالب سایت خود را درون موضوعی که مربوط به شماست درج کنید. با این روش می توانید کاربرانی را که دنبال محصولات شما هستند را فقط به سایتتان بکشانید.

 

طراحی سایت های خود را به ما بسپارید.طراحی سایت ترنم باران

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

Want to join the discussion?
Feel free to contribute!

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *