آیا بازدید کنندگان در سئو سایت تاثیر دارند؟

  • 0
سئو در طراحی سایت

آیا بازدید کنندگان در سئو سایت تاثیر دارند؟

تعداد بازدیدکنندگان سایت خیلی در سئو سایت شما تائیر دارند و باعث می شود که گوگل فکر کند این سایت بسیار خوبی است که بازدید کنندگان زیادی دارد.

اما نکته دیگر این است که باید بازدید ها واقعی باشند مثلا سایت هایی هستند که شما از سایت های آنان بازدید می کنید و آن ها نیز از سایت های شما بازدید می کنند این نوع بازدید در سئو و بهینه سازی سایت موثر نیست و شاید مضر هم باشد زیرا آن ها وقتی سایت شما را می بینند سریع آن را می بندند تا سایت های دیگر را هم ببینند گوگل به بازدید های الکی یا سریع دقت نمی کند و فقط بازدید هایی را بررسی می کند که کاربر طی زمان زیادی سایت را می بیند و روی چند لینک آن کلیک می کند پس استفاده از سایت هایی که این طور بازدید سایت را بالا می برند بی فایده است.

مانند:

p30rank.ir

pesianrank.ir

و یا …

طراحی سایت حرفه ای

اگر هم گوگل بفهمد که شما از این طور سایت ها استفاده می کنید سایت شما را برای مدت زیادی جریمه می کند و دیگر هیچ کاری به سایت شما ندارد و شاید این جریمه به بیش از ۹ ماه هم بکشد.

نکته دیگر در طراحی سایت و بهینه سازی سایت و سئو این است که در طراحی سایت خود سایت سبک بسازید تا سریع لود شود. زیرا چیزی که در طراحی سایت بیشتر بیننده را می رنجاند دیر لود شدن سایت است.

 

پس از سایت های بازدید الکی استفاده نکنید و سایت هایی طراحی کنید که زود لود شوند.

 

طراحی سایت خود را به ما بسپارید. گروه طراحی سایت ترنم باران


نظر بدهید

آمار سایت